Платіж по Укрпошті та розгляд заяви

tmovchanyuk 20 апреля 2015, 17:38
26.02.2015 було оплачено платіж по кредиту. Гроші Укрпошта перерахувала на р/р Дельта банку 03.03.2015 р. Гроші не відомо де. Нарахували штрафну суму. Звернулися у відділення банку, де написали заяву встановленого зразка разом із копією чека про оплату. Дата написання заяви — 20.03.2015 р. Згідно закону України «Про звернення громадян» письмове звернення розглядається у тридцятиденний проміжок часу. Сьогодні на гарячій лінії Дельта банку сказали про те, що заява буде розглядатися ще місяць часу. Коли конкретно буде розглянута заява і нададуть відповідь на моє звернення?
20 апреля 2015, 18:05
tmovchanyuk, очікуйте, Ваше звернення обовязково буде розглянуто й буде надана офіційна відповідь.
Уточнювати інформацію щодо розляду заявки рекомендуємо в Контакт-центрі Банку:
— за телефонами: 0 800-500-600, 044-428-95-95;
— через форму зворотного зв'язку, яка розміщена на сайті Банку deltabank.com.ua/contact_center/ask/;
— написати листа на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

tatiyna
tatiyna
23 апреля 2015, 9:26
У меня аналогичная ситуация.Только платеж через Укрпочту сделан был в марте.А то что он не зачислен мне сообщили в апреле.Я написала заявление и в Дельту и в то отделение почты где перечисляла. И с Укрпочты пришел официальный ответ с указанием даты перечисления моего платежа, который сотрудница Дельта банка по электронке прикрепила к моему предыдущему заявления.Она обнадежила, что платеж должен быть засчитан в мае месяце. А в апреле пришлось сделать два платежа, что для меня очень накладно.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Платіж по Укрпошті та розгляд заяви