погашення кредиту

nata0203 5 апреля 2015, 21:26
Доброго вечора.Як можна оплатити кредит, якщо філії банку не працюють згідно графіку вказаному на сайті.Також не можливо заплатити через термінали, там просто не має такого банку(в ай боксах також)… не враховуючи термінали які розташовані в середині банку.Якщо у ваших філіях, а також в взагальному відбулися зміни, ви просто зобовязані попередити клієнта.А з вашої сторони жодних дій.Як клієнт може знати, що змінений графік робоьи, що послугу погашення кредиту не можливо оплатити через ай бокси та ін термінали, у яких можна було це зробити.
5 апреля 2015, 21:51
nata0203, відділення Банку працюють з понеділка по п'ятницю з 9:00 по 18:00. З метою внесення оплати по кредиту Вам необхідно звернутись до найближчого відділення Дельта Банку або здійснити сплату шляхом переказу коштів через будь-який інший банк, розташований у Вашому місті (окрім Приват Банку).

6 апреля 2015, 11:45
Такая же проблема! оплатила через приват еще 23 числа, оказывается сегодня 6 число а деньги еще не поступили на счет, а с привата списались и не вернулись! это ппц просто, теперь мне будет начисляться пеня и штрафы? но за что, ведь оплатила вовремя??? Буду судится значит
6 апреля 2015, 11:45
И ПОЧЕМУ ЭТО ВДРУГ ЧЕРЕЗ ПРИВАТБАНК НЕЛЬЗЯ?
Ирина Мельник
Ирина Мельник
9 апреля 2015, 11:47
Ни один банк сейчас не принимает платежи ДБ, ещё с марта. Нужно идти в отделение и там проплачивать.