Загальний реєстр чи по суду

tanyamirtex tanyamirtex
2 апреля 2015, 11:22
без оценки
Підкажіть, будь-ласка, якщо був у Дельті вклад. який з осені минулого року не можна було забрати… Я звернулась до суду… і ось нарешті призначили судове засідання… Як краще зробити нині, відмовитись від свого позову чи все ж таки нехай винесуть рішення? Оскільки чула інформацію, що при рішенні ТА про ліквідацію за загальними правилами в реєстр на виплату ця сума потрапить, коли будуть формувати реєстри… А якщо буде вже судове рішення про стягнення, то тоді це вже буде не в загальних реєстрах, а десь в четвертій черзі — як вимоги кредитора по суду… Це дійсно так..? Дякую
Ответ банка
Дельта Банк
2 апреля 2015, 11:39
tanyamirtex, в період дії тимчасової адміністрації всі клієнти з депозитами, термін яких закінчився, а також клієнти із залишками на поточних і карткових рахунках (в т.ч. пенсійних, соціальних, зарплатних) зможуть отримати свої кошти назад. Виплати будуть проводитися в повному обсязі, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів банку з ринку, але не перевищує 200 тис. Грн.
Інформація про час і порядок виплат коштів буде викладена на сайті ФГВ — www.fg.gov.ua/ і на офіційному сайті Дельта Банку.

Комментарии (6)

+
0
boamorte
boamorte
2 апреля 2015, 11:25
#
Может лучше спросить у юристов, а не на сайте? Или подойти на консультацию в Фонд?
+
0
tanyamirtex
tanyamirtex
2 апреля 2015, 11:46
tanya, Национализация
#
Пишу з надією на те, що тут теж є користувачі юристи, або хто вже на практиці мав таку ситуацію
+
0
megaweb
megaweb
2 апреля 2015, 12:10
megaweb
#
Если у вас сумма до 200тыс и ваша цель забрать тело депозита с процентами до 03.03.2015, то я думаю на суд можно забить, т.к. вы судитесь с Дельта банк, а не с Фондом. На сегодня все процессы в банке проводит Фонд (от имени государства), и Дельта к этому никакого отношения уже не имеет.
(Суды 3 инстанций+не факт, что даже при решении в вашу пользу — это решение будет когда либо выполнено) ИМХО
+
+2
nickvlk1
nickvlk1
2 апреля 2015, 13:04
#
Не вижу смысла идти в суд. Банк банкрот, уже вам ничего не вернет по решению суда в любом случае. Ликвидатор будет удовлетворять требования кредиторов в очередности установленной законом. А так как Дельта только НБУ должна более 9 ярдов, то остальным уже ничего не достанется. Если конечно Дельта найдет инвестора до 3 числа, то тогда судиться можно, а так…
+
0
dpers
dpers
3 апреля 2015, 11:20
Харьков
#
Необходимо выиграть время. Возможно два варианта: написать заяву об оставление искового заявления без рассмотрения (в последующем можно всегда вернуться к иску); просить суд о перерыве в заседании. Мотивировка одна введение временной администрации и пока ва не примет решение о судьбе банка не возможно сформулировать точно исковые требования.
+
0
eskapizm
eskapizm
5 апреля 2015, 0:11
#
Смотря какие у Вас исковые требования.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться