Такое ощушение, что нас кинули

Максим Шаров Максим Шаров
11 марта 2015, 23:14
1
Имею кредит на авто в размере 90000 грн, и погашение кредита собирал на депозите (дернул черт).
Хочу теперь погасить полностю кредит. Пришел в отделение, а мне говорят — х… р вам. Все депозитные счета заблокированы. Вы можете гасить через кассу только, так как ФГВФЛ заблокировал все счета.
На сайте фонда написано следующее:
"

Головна сторінка
Новини

Роз’яснення для вкладників неплатоспроможних банків

Банки з тимчасовою адміністрацією

Під час тимчасової адміністрації виплати коштів здійснює сам неплатоспроможний банк у межах його фінансових можливостей, але не більше 200 тис грн. У зв’язку з цим подавати до Фонду заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у неплатоспроможному банку, не потрібно.

Інформація про час та порядок виплат оприлюднюється оперативно та по мірі надходження від неплатоспроможного банку на сторінці Фонду в мережі Інтернет за адресою www.fg.gov.ua, та на сайті і в головному офісі банку, в якому запроваджена тимчасова адміністрація.

Банки, що ліквідуються

Протягом 30 робочих днів з дня початку виплат вкладник може отримати свої кошти в межах гарантованої суми відшкодування безпосередньо у відділеннях банка-агента. Після закінчення зазначеного терміну виплати гарантованої суми відшкодування відбуватимуться за результатом розгляду індивідуальних письмових звернень вкладників (заяв) до Фонду.
"

Тоесть банк сам должен начаь выплату вкладов из имеющихся у него сумм. Такое ощушение, что Лагун не спроста сказал про заморозку счетов. Скорее всего они решили собирать кредиты, а депозиты выплачивать не думают. Видать много стало последнее время взаимозачетов (люди перстали выпрашивать по 100 грн в день и кооперировались с кредитчиками, что бы получить все суммы сразу), соотвественно банк живых денег перестал видеть. С этим надо что то делать, а то мы не скоро увидим деньги!!!

Комментарии (1)

+
0
megaweb
megaweb
12 марта 2015, 9:08
megaweb
#
Максим, я вам сообщение в личку направил.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться