Кредитна картка

Вячеслав Викторович Вячеслав Викторович
4 марта 2015, 20:14
Мени потрибно погашати кредит, скажить коди зможу це зробити? коли написано що закритий администрациею на три мисяци. Я переймаюсь щоб не було прострочки и щоб не набигла пеня!!!
4 марта 2015, 20:39
Вячеслав Викторович, відділення Банку та всі канали погашення кредитів (СМПУ, переклади, IBox, ІБ і т.д.) закриті та тимчасово недоступні. На даний момент у Банку виконується переналаштування всього програмного забезпечення, узгоджуються процедури обслуговування Клієнтів, в т.ч. правила погашення кредитів. Слідкуйте за інформацією на офіційному сайті Банку.
Також, для отримання актуальної інформації, Ви маєте можливість звернутися до Контакт-Центру Банку орієнтовно через тиждень.

Вячеслав Викторович
Вячеслав Викторович
4 марта 2015, 20:46
Ивано-Франкивськ
Доброго вечора переглянувши договир вньому ничого не вказано стосовно переналаштування програмого забезпечення банка? Я думаю що якщо не буде вчасно проплаченна пеня будуть проблеми? Як можу я бути впевненим що поки не налаштуеться пеня мени рости не буде? Чекаю на тактовну видповидь! Дякую.
sokolok
sokolok
4 марта 2015, 22:58
Sokolok, Киев
Вот ссылка на возможность оплаты по кредиту при ВА через любой другой банк:
www.fg.gov.ua/faq/
Q: Яким чином здійснюється сплата кредиту, якщо відділення банку, в якому оформлявся кредит, не працює?
A: Здійснити перерахування коштів на погашення кредиту можна через головний офіс або будь-яке інше відділення неплатоспроможного банку. Це можна також зробити через головний офіс або відділення будь-якого іншого банку. Для того, щоб кошти були зараховані саме на погашення кредиту та/або процентів за користування кредитом, необхідно правильно вказати призначення платежу, коректні платіжні реквізити банку одержувача та іншу інформацію, яку необхідно зазначити відповідно до законодавства та договору.
Після початку ліквідаційної процедури позичальники банку мають сплачувати заборгованість та інші зобов’язання перед банком на накопичувальний рахунок, реквізити якого розміщуються на сайті банку в мережі Інтерне