Не закритий кредит

38458736 4 марта 2015, 12:43
В мене є незакритий кредит по картці 3500грн, який висить вже більше року. Причина в тім що банк невірно провів остаточне погашення по кредитові коли я його проводив рік назад згідно судового рішення. Протягом року я так і не отримав внятної відповіді від банку що це за зобовязання і чому в мене висить борг, хоча не одноразово подавав письмові звернення. Як мені бути в теперішній ситуації до кого звертатися щодо остаточного закриття цього питання. В контакт-цент, на відділення (які вже не працюють, там їм і по депозитам вистачає проблем) чи чікати коли зявиться новий власник і знову почнеться безпідставне залякування і вимагання грошей яких я не винен? Завчасно вдячний за відповідь.
4 марта 2015, 12:50
38458736, відділення почнуть роботу в режимі обслуговування клієнтів в самий найближчий час, дану інформацію можна буде отримати на офіційному сайті Банку або, зателефонувавши до Контакт-центру Банку, орієнтовно через тиждень. У Вас буде змога звернутись задля вирішення Вашого питання.

sokolok
sokolok
4 марта 2015, 15:12
Очікуйте інформації щодо відкриття відділень ДБ для обслуговування населення. Приблизно через неділю буде наявний цей список та опублікований на сайті www.fg.gov.ua/ та deltabank.com.ua/.
Після цього необхідно буде звернутись на відділення із заявою та викласти в ній суть Вашого звернення та очікувати на відповідь.
Вього найкращого!
vargajulja1966
vargajulja1966
24 июня 2015, 20:52
Рік тому я погасила кредит в дельта банку, але він чомусь не закритий де взяти довідку та його закрити адже я писала і заяву