Подаю до суду на Дельта Банк.

Natalia Leonidovna 3 марта 2015, 8:46
Вийшов термін депозиту і менеджер вмовив продовжити до травня. Спочатку я погодилась оскільки не бачила можливості забрати доллар із ціеї установи. Але за кілька днів подзвонила знайома з проханням допомогти з грошима на лікування дитини. (Садків три рочки і в неї пухлина в мозку.) Взявши свій договір і документи Що підтверджують креитичний стан дитини прийшла розірвати депозит з наміром перевести частину коштів на рахунок дитини. Ок, я маю почикати 4 банківськіх дні і тоді з поточного рахунку переводити їх. Але мене попередити що це нікого не цікавить, грошей не має, і допобачення. я зразу написала заяву в Київ, що маю на меті забрати кошти, заяву прийняли і пронумеровали. Я взяла копію. В той же день звернулась до юриста, тепер чекаємо відповіді письмової від банку протягом 30 днів.Сподіваюсь дівчинка доживе до моменту коли Банк віддасть гроші. Завтра йду писати ще одну заяву і скаргу до НБУ. Читайте продовження.
3 марта 2015, 8:52
Natalia Leonidovna, здійснити операцію зняття коштів з рахунку у Вас є можливість при наявності необхідної суми в касі Банку, яку рекомендуємо уточнювати у відділенні.

KWP
KWP
3 марта 2015, 10:11
Natalia Leonidovna: «тепер чекаємо відповіді письмової від банку протягом 30 днів»

В Законе вот как написано:
Закон України «Про звернення громадян»
Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян
Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
На обгрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну.
Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку.