Пункт договора

nataly75nataly nataly75nataly
27 февраля 2015, 20:08
1
дельта банк, ответьте на вопрос: 1. в каком пункте договора оговорено, что мы(вкладчики) наличие средств для снятия, должны уточнять непосредственно в отделении банка и 2. какой-то начальник отделения будет «опираясь на остатки средств в кассе» решать сколько мне сегодня подать моих средств. Очень хочу узнать какой пункт договора я невнимательно читала?

Комментарии (3)

+
+2
Андзин Андзин
Андзин Андзин
27 февраля 2015, 21:06
#
:-). Поддерживаю!
+
0
Ігор Козачок
Ігор Козачок
27 февраля 2015, 22:13
Львів
#
Шановна nataly75nataly. З власного досвіду спілкування з ДБ повідомляю наступне:
— постановою НБУ від 01.12.14р.№758 зобов’язав банки обмежити видачу готівкових коштів у нац. валюті через каси та банкомати в межах до 150тис.грн. на добу на 1 клієнта. Однак мережа банкоматів «АТМоСфера» не обслуговують картки «ДБ» з ініціативи «ДБ». Платежі в ІБ «ДБ» не проводяться із постійними тех.проблемами, що виникають у «ДБ». Банкомати «ДБ» не працюють і готівку не видають. Тож «ДБ» чітко виконує постанову, якою передбачено виплати ДО 150тис.грн. І зверніть увагу «ДО 150 000»,- тобто можна 149тис.грн., а можна і 100 грн. і порушення не буде. І зробити фактично нічого не можна, оскільки «ДБ» зробить як це йому вдається найкраще,- відпишеться:«у зв'язку з суспільно-політичним напруженням та панічно підвищеною активністю клієнтів щодо зняття депозитних коштів, НБУ ввів певні обмеження… Як тільки панічні настрої перестануть впливати на фін.ситуацію, обсяги видачі готівки повернуться до докризових…
+
0
sokolok
sokolok
28 февраля 2015, 1:04
Sokolok, Киев
#
Банк нарушает договорные отношения с клиентом в одностороннем порядке. В связи с тем, что в Банке нет денег. Если корабль тонет и наполовину заполнен водой — кастрюлькой её не отгребсти. Пациент больше мёртв, чем жив. Поэтому таких пунктов, обозначенных Вами, в договоре нет и быть не может.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться