Пункт договора

nataly75nataly 27 февраля 2015, 20:08
дельта банк, ответьте на вопрос: 1. в каком пункте договора оговорено, что мы(вкладчики) наличие средств для снятия, должны уточнять непосредственно в отделении банка и 2. какой-то начальник отделения будет «опираясь на остатки средств в кассе» решать сколько мне сегодня подать моих средств. Очень хочу узнать какой пункт договора я невнимательно читала?

Андзин Андзин
Андзин Андзин
27 февраля 2015, 21:06
:-). Поддерживаю!
Ігор Козачок
Ігор Козачок
27 февраля 2015, 22:13
Шановна nataly75nataly. З власного досвіду спілкування з ДБ повідомляю наступне:
— постановою НБУ від 01.12.14р.№758 зобов’язав банки обмежити видачу готівкових коштів у нац. валюті через каси та банкомати в межах до 150тис.грн. на добу на 1 клієнта. Однак мережа банкоматів «АТМоСфера» не обслуговують картки «ДБ» з ініціативи «ДБ». Платежі в ІБ «ДБ» не проводяться із постійними тех.проблемами, що виникають у «ДБ». Банкомати «ДБ» не працюють і готівку не видають. Тож «ДБ» чітко виконує постанову, якою передбачено виплати ДО 150тис.грн. І зверніть увагу «ДО 150 000»,- тобто можна 149тис.грн., а можна і 100 грн. і порушення не буде. І зробити фактично нічого не можна, оскільки «ДБ» зробить як це йому вдається найкраще,- відпишеться:«у зв'язку з суспільно-політичним напруженням та панічно підвищеною активністю клієнтів щодо зняття депозитних коштів, НБУ ввів певні обмеження… Як тільки панічні настрої перестануть впливати на фін.ситуацію, обсяги видачі готівки повернуться до докризових…
sokolok
sokolok
28 февраля 2015, 1:04
Банк нарушает договорные отношения с клиентом в одностороннем порядке. В связи с тем, что в Банке нет денег. Если корабль тонет и наполовину заполнен водой — кастрюлькой её не отгребсти. Пациент больше мёртв, чем жив. Поэтому таких пунктов, обозначенных Вами, в договоре нет и быть не может.