дитячі гроші зняти не можу

grailsany grailsany
24 февраля 2015, 16:21
без оценки
Маю картку соціальних виплат, дитячі гроші зняти не можу — у касах стояти не має можливості ХВОРА ДИТИНА!!! А ви сволота тільки телефонуєте, щоб я погасила кредитку. Я взяла 2.500 грн. рік назад- була нагальна проблема. Виплатила 1600, а ці с*ки кажуть, що я повина заплатити 3000!!! Погрожують, телефонують з 7ранку до 23 години, пишуть моїм батькам, що я ШАХРАЙКА і мені загрожує позбавлення волі!!! Мені?????? Мамі двох дітей????? Вчительці з постійним місцем роботи ???????? Ви забрали дитячі гроші, я не маю за, що купити ліки, памперси,

їжу!!! А ви мені кажете, що я ВАМ вина. А ВИ МЕНІ ?????????? А тим іншим мільйонам людей, яких ви обшукали!!! Розблокуйте карту — я вам заплачу за кредит. Як ні — мій юрист чекає позову до суду!!! І докажіть, що Я — ШАХРАЙКА!!!
Ответ банка
Дельта Банк
24 февраля 2015, 16:44
grailsany, насамперед хочемо відзначити, що дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій і пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.

Комментарии (5)

+
+2
alex030614
alex030614
24 февраля 2015, 16:52
Александр, Киев
#
Извините, но я не пойму, если у вас на карточке в этом банке есть деньги, и есть долг перед ним же, почему нельзя написать письменно заявление-поручение перевести деньги с карточного счета на долг??? и почему банк сам не предлагает такое очевидное решение?
+
+1
Яна Металиди
Яна Металиди
24 февраля 2015, 17:03
Киев
#
Все правильно, можно не выходя из дома перевести через интернет банкинг
+
0
Алена Котлярова
Алена Котлярова
24 февраля 2015, 18:16
Львов
#
Достаточно быть зарегистрированной в системе МайДельта и делов то на 5 мин, перевести деньги со счета соц. выплат на счет (или карту ) кредита.
+
0
sokolok
sokolok
24 февраля 2015, 19:45
Sokolok, Киев
#
Обратитесь в отделение, откройте «Ощадна картка №1» для получения «Стандартного доступа». Затем сможете перевести деньги на погашение кредита. Удачи!
+
0
alex030614
alex030614
24 февраля 2015, 22:30
Александр, Киев
#
Учитывая, как у них все сейчас работает в связи с «переходом на новую уникальную невиданную в мире процессинговую систему», я бы НЕ советовал автору возиться с тырнетом — надежнее подойти, написать все в 2-х экземплярах, зарегистрировать и копию с датой, номером и печатью у себя оставить — а в тырнете можно зависнуть и потом спрашивать здешнего бота, что делать, а бот будет копипастить один и тот же набор букв… = видя, какой бардак в конторе, я вообще даже не регистрировался в этой майдельте, чтобы мне вдруг не навешали каких-то проблем для нервотрепки

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться