а в Рівному все гаразд

Elenarat 24 февраля 2015, 16:11
Интересная статья сегодня, оказывается в г. Ровно нет ни очередей, ни проблем с выдачей денег
ogo.ua/articles/view/2015-02-24/59760.html

Inyla
Inyla
24 февраля 2015, 16:45
А в Мариуполе по проспекту Победы тоже очередей нет людей тоже записали в очередь что бы не толпились только в кассе уже месяц как денег не было. очередь по записи как была так и осталась.А в кассе можно получить 0.
ольга нагорнюк
ольга нагорнюк
24 февраля 2015, 20:44
Нічого в Рівному не гаразд.вже кілька місяців не можна отримати 1800 декретних.кожен раз морочать голову, кожен раз не меньше години в черзі ще й з дитиною! Відкрили рахунок в my delta обіцяли, що через інтернет можна проводити любі розрахунки, виявилось тільки. В середині банку, щей з комісією.сьогодні хотіла записатись у чергу на соборній адміністратор відьма питає з якого рахунку хочете зняти гроші!!! В мене був один рахунок декретний тобто пенсійний.тепер виявляється вже не один і зняти гроші неможливо.була з дитиною виясняти не мала можливості.але факт залишається фактом навіть на чергу не поставили. А черга в банку 24лютого коли я була в банку не меньше 20 чоловік. Відношення працівників банку в порівнянні з попеднім разюче відрізняється. Особливо неприємний осадок після візиту у відділення на Соборній.
oollyyaa
oollyyaa
25 февраля 2015, 0:00
Брехня!!! у Рівному на Черняка видають по 200 грн. раз на тиждень по попередньому запису. Сьогодні черга була приблизно 30-40 людей.