З Гарячої лінії Дельта - ніякого толку!

LyudmilaI 19 февраля 2015, 15:37
Нещодавно виник інцидент в Ідея Банку (при перевипуску замість моєї картки, на якій була гарна сума грошей, мені видали чужу пусту...) Все закінчилося добре в той же день, але на гарячу лінію банку я все ж написала, бо працівники вкрай некомпетентні. Через день мені вже дзвонив начальник відділення особисто і вибачався, а потім дзвонили з центрального офісу, чи не маю я більше претензій. Оце я розумію, керівництво провело роботу і я бачу результат. А в Дельті тільки відписки: то уточнюйте безпосередньо у відділенні (а там клієнтами футболять), то пишуть, що працівники діють по інструкції. Гарні ж у вас інструкції — вимагати 100 грн. за перевипуск картки!
19 февраля 2015, 15:49
LyudmilaI, як повідомлялося раніше, перевипуск карток, емітованих Дельта Банком не тарифікується.

Gemma
Gemma
19 февраля 2015, 15:41
В Идея банку, кстати, 13 отзывов за месяц. Есть у них время разбираться и извиняться, значит.
ALADDIN77
ALADDIN77
19 февраля 2015, 19:13
Людмила по поводу перевыпуска карты тоже нагло требовали 100 гривень и говорили что она мгновенная я говорил что мне не нужно она и сделайте мне за 2 недели обычную они говорили что таких они не делают!!! Я так 2 раза требовал потом пошел в другое отделение вчера и там заказал без проблем а сотрудник посоветовала пожаловаться на них через горячую линию но я пока еще не звонил но карту смог заказать через 2 недели забирать но она тоже не безплатная а 15 гривень!!! Ну 15 я еще как то допускаю

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / З Гарячої лінії Дельта - ніякого толку!