VISA

Devol Devol
10 февраля 2015, 23:41
1
Visa не работает. Только что проверяли на 5 заправках и 3 магазинах. Государственные целевые соц выплаты незаконно блокируются Дельта банком. Они приняли деньги заведомо зная о том что не смогут их выплатить. Некоторые терминалы выдают сообщение, что «ваша карта заблокирована Дельта Банком». На каких основаниях???? не понятно. В кассе банка денег нет.

Комментарии (2)

+
0
Pavla1970
Pavla1970
11 февраля 2015, 0:35
Pavla, Киев
#
+
0
LyzhovaKost
LyzhovaKost
11 февраля 2015, 10:00
Костянтин Лижов, м. Бровари
#
ЗАЯВА (ПОВІДОМЛЕННЯ) до СБУ Пишемо УСІ!!!
На мій погляд у наявності диверсія власника банку М. Лагуна і компанії проти безпеки держави, у підриві банківської системи України, загрози у сферах: економічній, соціальній. Навмисне роздування невдоволення населення в умовах військової агресії, створення нездорової атмосфери навколо дій уряду, президента, нагнітання напруги в суспільстві (невиплата коштів, які держава виділяє на соціальну сферу: «дитячі» гроші, пенсії, блокування грошей на карточках клієнтів...) Такі дії мають ознаки державної зради, згідно ст. 111 КК України.
ПРОШУ:
— прийняти мою заяву про кримінальне правопорушення за ст. ст. 111, 190, 191 та 192 КК України
— порушити кримінальну справу стосовно власників, керівників та працівників ПАТ «Дельта Банк».
— повідомити мене письмово, у встановленому законом порядку і строки, про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться