Мінфін заспокоює українців і запевняє, що уряд не проводитиме «тимчасової націоналізації» вкладів

Pavla1970 Pavla1970
8 февраля 2015, 23:47
1
У Міністерстві фінансів України запевняють, що уряд не планує проводити так звану «тимчасову націоналізацію» вкладів її громадян.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Міністерства фінансів України.

Таким чином відомство відреагувало на інформацію, яка напередодні з'явилась в низці українських ЗМІ, згідно з якою Міністерство фінансів пропонує прийняти законопроект, який дозволить в разі запровадження воєнного стану або критичної ситуації з виконанням державного бюджету, проводити «тимчасову націоналізацію» вкладів її громадян в банках.

«Міністерство Фінансів заявляє, що прийняття таких радикальних та болючих для громадян кроків в Україні не на часі і не планується», — йдеться в повідомленні.

Щоправда, у Мінфіні визнали, що торік працювали над підготовкою проекту закону «Про фінансову систему України в особливий період», про який і повідомляють ЗМІ, проте за рішенням Кабміну цей проект було відхилено, і уряд не має наміру повертатися до його розгляду.

Зокрема, у міністерстві зазначили, що завдяки міжнародним кредитним гарантіям та траншам уряд України не має потреби і не має намірів запроваджувати будь-які радикальні заходи із залучення коштів громадян України.

«Уряд України робить і робитиме все можливе для забезпечення безпеки своїх громадян, встановлення миру на території України, якнайшвидшої стабілізації її економіки та банківської системи та повернення до економічного зростання», — запевнили у відомстві.

svobodaslova.in.ua/news/read/32293

Комментарии (5)

+
+1
Сергей Вуйко
Сергей Вуйко
9 февраля 2015, 0:40
Винница
#
Головне що народ підготували, а тепер чекайте з моря погоди…
+
+2
Pavla1970
Pavla1970
9 февраля 2015, 0:45
Pavla, Киев
#
Это точно! очередной развод и пустые обещания как обычно.
+
0
VseVzvesiv
VseVzvesiv
9 февраля 2015, 9:27
#
А я слыхал, что те, что по 12.
+
+1
DEP0ZIT
DEP0ZIT
9 февраля 2015, 6:04
Константин, Хмельницкий
#
Она всё правильно сказала. Те, кто купил тогда доллары по 13.00, потом очень сильно жалели, что не купили больше…
Она и до сих пор всякую чушь по телеку несёт. Вот недавно только говорила, что украинцам доллар не надо покупать. Правильно говорит. Не надо украинцам доллар по 20 покупать, и по 25 не надо, а вот по 30 уже вполне возможно…
+
0
Сергей Рыжков
Сергей Рыжков
9 февраля 2015, 12:31
#
У меня вопрос — какое отношение все вышесказанное имеет конкретно к Дельта -банку, конкретно сейчас? Или э то очередной повод «поднять волну», для отвлечения от прямых проблем? Или ДБ стал выплачивать деньги и перестал грабить и обворовывать своих клиентов?

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться