как закрыть счет

lohness lohness
6 февраля 2015, 12:01
без оценки
Как списать с пенсионного счета 0.27 гр и закрыть счет без посещения банка
Ответ банка
Дельта Банк
6 февраля 2015, 12:28
Уважаемый lohness,
с целью закрытия карточного счета рекомендуем обратиться на ближайшее отделение Банка для написания соответствующего заявления.

Комментарии (6)

+
0
valery76
valery76
6 февраля 2015, 12:05
Валерій
#
Через «новий платіж» в майдельті переводите на будь-яку карту дельти ці копійки, а потім через ту ж майдельту закриваєте рахунок. Номер карти можете в когось спитати або просто на угад.
+
0
disc84
disc84
6 февраля 2015, 12:05
К
#
Полезный комментарий
Попробуйте перевести остаток на любую чужую карту дельта банка и написать заявление в интернет-банке о закрытии всех счетов. Или с остатком сделайте то же самое и отправьте от своего имени заказное письмо в адрес банка с распоряжением о закрытии всех счетов с указанием номеров счетов.
+
+2
VseVzvesiv
VseVzvesiv
6 февраля 2015, 12:06
#
Перекинуть на любой другой. У меня их три и нет проблем. Но, если по делу ПЕРЕКИНТЕ ИХ НА АТО,
+
0
Olgash
Olgash
6 февраля 2015, 12:18
Ольга, Київ
#
Вітаю!
Встигли вскочити в останній вагон експрес-потягу «Дельта-ТА».
Але, мабуть, краще зайти у відділення і написати заяву на закриття рахунку, до якого була прив'язана картка, бо хто його зна що ще можуть нарахувати за неактивний рахунок…
+
0
Wiktoria
Wiktoria
6 февраля 2015, 12:34
#
Счета в национальной валюте закрываются только в отделении банка (специально делала запрос в банк), что сегодня и сделала. Хотела закрыть гривневый счет через MyDelta, но у меня на моей странице отсутствует кнопка «Закрити рахунок», хотя под долларовым счетом такая функция есть.
+
0
sokolok
sokolok
6 февраля 2015, 12:59
Sokolok, Киев
#
Шановний, lohness.
Надаю роз'яснення по даній ситуації:
1. вам необхідно перевести кошти з вашого пенсійного рахунку на будь-який інший рахунок через СДБО «Mydelta», вище вказували як це зробити.
2. закрити рахунок дистанційно Ви не зможете, для цього обов'язково необхідно звернутися до того відділення, де відкривали його. Написати заяву на закриття карткового рахунку та очікувати письмову відповідь банку на ваше місце реєстрації.
3. важливо перевірити, щоб на момент закриття рахунку були відключені всі можливі додаткові послуги, аби не загнати рахунок в мінус.
4. при отриманні по пошті листа про закриття підійти до відділення та поставити мокру печатку відділення, де ви обслуговуваєтесь.
5. забудьте слово Дельта.
Вього Вам найкращого!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться