Дельта Банк

Jauk30 Jauk30
5 февраля 2015, 15:13
1
Сьогодні знову відвідав цей банк, де маю малий поточний рахунки в іноземній валюті, що не можу закрити вже кілька місяців. Жодних змін. Нічого не видають… постійно брешуть… служба підтримки не відповідаю по суті поставлених питань. Вже втомився слухати ту лапшу, що вішають. Карти заблоковані… немає можливості навіть зняти валюту за кордоном України, хоч це вигідно для самого банку, оскільки для цього йому не потрібний готівковий долар.

Короче, банк

Хто готовий і знає схеми притягнення банку до відповідальності через колективний позов до суду — готовий приєднатись. Івано-Франківськ. пишіть, залишайте контактні телефони — зідзвонимось

Комментарии (1)

+
0
VladOd
VladOd
5 февраля 2015, 15:45
Одесса
#
Добрый день, уважаемый! У меня такая же ситуация в Одессе. Привлечь банк к ответственности-это хорошо и правильно. Но для всех нас главное -вернуть свой вклад. Сегодня в банке чрезвычайное заседание Правления с участием НБУ и Фонда гарантирования вкладов. Возможно завтра уже будет временная администрация. Посмотрим… Ну, а как вариант-обращение в суд, иск удовлетворят без проблем-исполнить трудно, возможны откаты исполнителю… Можно попробовать добиться от суда в порядке обеспечения наложить арест на необходимую сумму на корсчетах банка в НБУ… Бороться надо!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться