Одним словом

Юрій К 4 февраля 2015, 17:35
Тепер тільки факти.

Я власник платіжної картки Голд (певного роду ВІП), валюта Долар США.

Маючи на картці певну суму, комісійні за цю карточку не бралися… До листопада 2014 року! Без усіляких попереджень на е-мейл чи смс банк прийняв рішення брати комісію!!! 2 Долара США ЩОМІЯЦЯ! Тобто 24 на рік!

Випадково побачивши, що сума на картці зменшується, пішов розбиратися. Коли добрався чудом до консультанта (у другому по спробі відділенні, бо у першому один консультант і черга на вулиці!!!), виявилося:

1) долари зняти я не можу; НАВІТЬ ЗА КОРДОНОМ!

2) заплатити, наприклад, за житло за кордоном (тобто всі безнал платежі) я не можу!!!

3) єдине, що мені доступно на сьогодні — зняти в грн по курсу 15,4 (!). Тобто втрати на кожній сотні доларів — 400 (!) грн.

Все, фактично мене обікрали! Двічі! Спочатку включивши грабіжницьку комісію, а потім, заблокувавши мої валютні кошти, пропонуючи замість них гривню по грабіжницькому курсу!

Що робити? Може у єдиному позові у суд, НБУ, тощо?! Хто що думає?

До того ж, просто інфо для інших — всі (!) банкомати цього… не працюють…

4 февраля 2015, 17:44
У Вас не полная информация, Вам хотели выдать не всю сумму, а только эквивалент 100 грн. по курсу 15.4 (т.е примерно 6-7 долларов). Если б мне кто предложил выдать весь остаток моего валютного вклада хотя бы по 15, был бы счастлив до небес.
4 февраля 2015, 17:56
В принципе у вас есть такая возможность. Не сегодня, но читал о покупке депозитов в банке с дисконтом 30-40%. Учитывая разницу между реальным курсом и курсом банка, это и есть эти 40%.
4 февраля 2015, 18:14
Не помните случайно, где читали такую инфу? Рассматриваю для себя все варианты
4 февраля 2015, 18:22
Пожалуйста, вроде есть и другие сайты, но это первое, что выдало
www.creditdeposit.com.ua/birzha
WL WL
WL WL
4 февраля 2015, 17:45
П.3 теж недоступний, лише іноді в межах ліміту кілька сотень грн.на добу після кількагодинних черг
sokolok
sokolok
4 февраля 2015, 17:55
Скоро грошей вже зовсім не буде, тільки у першій половині дня, наприклад до 11.30, а потім каса буде працювати тільки на прийом готівки. Це слух, але задумайтесь)
Щодо дисконту, то на даний час рівень складає 20-30%