Можна хоча б бути чесними!

oksdum oksdum
23 января 2015, 15:33
1
Мала нещастя оформити карту на виплату соц допомоги по народженню дитини, в результаті мушу залишати дитину з бабусею і годину стояти в чергах, щоб взяти 100 грн! Чоловік мобілізований, маємо ще старшого сина, живемо в орендованій квартирі… Писала заяву в банк з просьбою врахувати складну сімейну ситуацію і видати всю суму відразу, на що отримала відповідь, що в них все добре і кошти можна зняти в любому банкоматі, касі чи розраховуватись за покупки в магазинах! — Навіщо обманювати???
Відкрили мені інтернет банкінг, сказали, що можна до 500 грн в день переводити на Візу іншого банку — пробувала на Приват — забраковано, на Аваль — те саме. Коли дзвоню на гарячу лінію — відповідають знову ж таки — звертайтесь до працівників відділення, вони вам допоможуть — ніби я до них ще не зверталась, кожного разу у відповідь чую — Ми більше нічого зробити не можемо, грошей в касі немає…
Пробувала сьогодні зайти в мій дельта — сторінка не працює…
На кожному кроці — обман! Можна хоча б чесно сказати яка ситуація і скільки треба чекати, але ні, легше обманути. ДІСТАЛО — подаю в суд!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться