Відгук про банк ДЕЛЬТА

delta12 21 января 2015, 13:08
Маю картку кредитну №1 від вашого банку. Брав її користуватися як кредитною лінією. На момент взяття картки мене влаштовували умови. Але чомусь банк перестав видавати мені кредит, хоча проблем з погашенням не виникало. Натомість мені поставили умови простого погашення кредиту але по умовам карткового а не звичайного. Виходячи з політичного та економічного стану в державі я погоджуюся з тим, що у вашого банку виникли деякі фінансові проблеми, і що банк на даний момент немає змоги видавати мені гроші у рамках леміту по кредитному договору. Тому я попросив у вашого спеціаліста переглянути умови договору і у зв'язку з неможливістю банку видавати мені готівку в користування а можливістю тільки збирання з мене погашень по зобов'язанням, вивести мені остаточну суму боргу та поділити її однаковими платежами на ( скажем так) місяців на 36, в чому мені було чемно відмовлено і заявлено, що банк має права обмежувати мене в лімітах готівки в односторонньому порядку. Я брав гроші з картки для бізнесу. Заробляв і виплачував кредит без затримок… Тепер мене позбавили можливості знімати гроші, а натомість і заробляти щоб погашати кредит без затримок… Питання до вас: Чи правий спеціаліст банку, відмовивши мені в моєму проханні, чи всетаки у мене є можливість розділити залишкову суму рівними частинами і виплачувати кредит без затримок з мого боку?
Ответ банка Дельта Банк
13 января 2015, 17:39
Шановний 13243546,
для вирішення Вашого питання рекомендуємо написати письмову заяву на електронну адресу Банку:
consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.