Ще у копілку «приємних сюрпризів» від Дельти

dakko dakko
15 января 2015, 4:25
Місяць тому залишок коштів на карті МС спробував використати для комунальних платежів через Mydelta. На диво всі платежі (вода, газ, опалення, телефон тощо) пройшли. Сервіс правда не зручний — малоінформативні квітанції (відсутня навіть чітка інформація призначення платежу — і вода, і газ, і послуг ЖЕК, і опалення йдуть просто як «оплата за ЖК послуги»). Але це було нічого, якби вчора не отримав чергові комунальні платіжки, а там всюди борги у розміри сплати за минулий місяць. Тобто у системі Mydelta платежі пройшли, гроші з карти зняли, а до адресата вони впродовж МІСЯЦЯ не дійшли. У служби підтримки відповідь, як всі здогадались, одна — «проблеми на стороні банка-інкваєра, у нас все успішно». От так у вічі нахабно брешуть. А НБУ та Держкомфінпослуг навіть не ворухнуться у відповідь на таку тривалу кризу системного банку.
15 января 2015, 14:06
Шановний dakko,
для перевірки інформації просимо направити Ваші дані, з посиланням на це повідомлення, на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

1983kholod
1983kholod
15 января 2015, 10:33
Стас
Регуляторы шевелиться не хотят… Как вариант написать жалобу в прокуратуру на бездействие… А вообще надо брать проблему в свои руки… Люди по валютным кредитам решают свою проблему!? А мы че?
elvi
elvi
15 января 2015, 11:05
Лілія, Київ
Оплатила комунальні платежі з картки MasterCard у касі банку 21 листопада 2014 (за жовтень). Гроші досі не надійшли адресату. У відділенні банку (Оболонь) запевняють, що у 20х числах грудня! гроші з банку вийшли, але у січні у черговій платіжці за квартплату — знов борг. Не рекомендую оплачувати комунальні платежі через ДельтаБанк.
dakko
dakko
20 января 2015, 16:48
Дельтабот та цьому форумі бреше, як і весь персонал Дельти — на вказані адреси листи не доходять. Одним словом «я не я, корова не моя» або «у нас все успішно, проблема у банка-інкваєра».