Відписки відповідальних високооплачуваних осіб банку

pensioner65 1 января 2015, 14:19
Я є вкладником Дельта банку, отримував пенсію та маю депозитний вклад ( строк закінчення 18.11.2014р). 17.11.2014 в систему myDELTA перевів 2000 грн на картку іншого банку, але до цього часу гроші на прийшли на картку, хоча гроші і комісія списані з поточного рахунку. За рекомендацією директора відділення продовжив депозит на частину коштів, але залишок пенсії та відсотки не можу отримати.
З заявою про отримання коштів я звертався до Вашого банку зі зверненнями №2561978 та 2581558, 2654919, 2647324 отримав відповідь – відписку (№05-2647324 від 21.12.2014) виконавець Нєвєдрова Т.Г. за підписом Чистякової М.О. Там сказано, що проведене службове розслідування, на залишок коштів нараховуються відсотки, та кошти я можу отримати в касах та банкоматах!!!.. Невже ці відповідальні особи не знають про стан справ в банку де Вони працюють.
В моїй сім’ї склалась трагічна ситуація, дружина, 64 роки, ОНКОХВОРА, в 2010 році перенесла операцію на кішківнику, має виведену стому (калоприймач на животі), перенесла інфаркт, та має багато супутніх захворювань. В серпні 2014 в неї виявлена пухлина яєчника (гінекологія), яка вимагає негайного оперативного втручання. З серпня 2014 року проходить всебічні обстеження в НАЦІОНАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ РАКУ, стаціонарно лікувалась КМКЛ-6. Надсилав виписки з історії хвороби, чеки із аптек, але все марно!!!
16.12.2014 р. писав на форумі Мінфіну але моє звернення не опубліковане.
01.01.2015 р
1 января 2015, 16:37
Шановний pensioner65,
прийміть наші вибачення за незручності, які спричинила дана ситуація. Інформація була зафіксована та передана до відповідального підрозділу Банку для вирішення даного запитання. Ми докладемо максимум зусиль для отримання позитивного результату щодо даної ситуації.
Дякуємо за звернення.

helen123
helen123
1 января 2015, 14:53
Со стороны банка просто цинизм.
KWP
KWP
1 января 2015, 15:05
Pensioner65, из собственного опыта могу заверить, что обращения в Дельта Банк имеют нулевую результативность.
Рекомендую обращаться в НБУ, правоохранительные органы, органы власти, к народным депутатам.
Посмотрите, если есть желание, мои действия…
minfin.com.ua/users/KWP/

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Відписки відповідальних високооплачуваних осіб банку