не можливо зняти дитячі гроші з картки мастер

bomok1989 30 декабря 2014, 10:59
В м. Тернопіль вже 3 тижні намагаюся зняти дитячі гроші (неможливо ). Картка мастер взагалі ніде не працює! на рахунку більше 9 тис. гривень. Скажіть будь-ласка як я можу забрати гроші які належать новонародженій дитині? чому вона повина страждати через непонятні проблеми з банком?
30 декабря 2014, 11:06
Шановна bomok1989,
наявність необхідної Вам суми коштів рекомендуємо уточнювати у відділенні Банку. Ви маєте змогу залишити письмову заяву на отримання потрібної суми.
Полезный комментарий
Юлия Перцева 30 декабря 2014, 11:08
Переводите на карточку только визу другого банка через myDelta, лимит 500 гр в день. Я в начале перевожу 2 гр если проходит перекидываю 490 гр так как неудачные попытки тоже засчитывает, у меня тоже все детские там и больше 10000

Юлия Перцева
Юлия Перцева
30 декабря 2014, 11:08
Полезный комментарий
mutombo
mutombo
30 декабря 2014, 11:22
Єдиний адекватний шлях вирішення питання — змінити банк. Інший шлях — перекази в системі MyDelta. Мені пощастило так перказати на іншу карту більше 10 тис. Правда, ліміт був раніше вищий.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / не можливо зняти дитячі гроші з картки мастер