Дельта Банк переміг у двох номінаціях проекту «Премія HR-бренд Україна 2014»

DeltaBank DeltaBank
21 декабря 2014, 10:37
без оценки
Всього в конкурсі «Премія HR-бренд Україна 2014» взяли участь 28 проектів 25-ти українських та міжнародних компаній. Заявки учасників оцінювалися незалежним журі у 4 основних номінаціях: «Столиця», «Регіон», «Україна», «Мир». Критеріями оцінки стали актуальність задуму для компанії та ринку, сучасність методів реалізації і ефективність.
I-е місце в номінації «Україна» АТ «Дельта Банк» завоював за успішну реалізацію проекту «Система розвитку співробітників роздрібної мережі: «Кругообіг успіху». Проект комплексно презентував низку програм адаптації, наставництва, стандартизації очного та електронного навчання, оцінки рівня знань (сертифікації), включаючи створення системи дистанційного навчання та корпоративного порталу. Успішна реалізація цього проекту дозволила збільшити зростання продажів з 85% до 106%, кількість проданих продуктів на 1-го продавця — в 4 рази, а також поліпшити індекс якості обслуговування клієнтів на 6%.
I-е місце в номінації «Регіон» отримав проект «Дельта єдина — єдина Україна!», який був спрямований на підтримку Сходу. У його фокусі було кілька цільових аудиторій: співробітники на Сході, клієнти, військовослужбовці, постраждалі в зоні АТО. У числі ініціатив Дельта Банку — працевлаштування співробітників в інших регіонах України, ротація, оздоровлення 112 сімей співробітників Сходу, серед них — 58 дітей. Окремо журі відзначило успіхи програми «Від серця до серця». Цей проект дав можливість понад 1500 співробітникам банку передати сердечні вітання своїм колегам на Сході. Крім цього, в числі проектів, що вплинули на загальний успіх Дельта Банку у конкурсі, була визнана програма корпоративного волонтерства «Добрі справи», в рамках якої діє понад 40 різних ініціатив та зібрано більше 200 тис. грн для військовослужбовців зони АТО. В цілому ж за час проведення проекту АТ «Дельта Банк» надав допомогу клієнтам, постраждалим в зоні АТО, на суму понад 10 млн грн.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться