А правда що можна зняти в мережі «Атмосфера»?

sureshik 17 декабря 2014, 11:05
Офіційною відповіддю банку було «Уважаемая Chernyavu6ka,
снятие наличных средств с карт в ТП «Пенсионный» есть возможность в сети «Атмосфера» в сумме 2500 грн.» вчора. А правда що можна зняти в мережі «Атмосфера»? В банкоматах чи в відділеннях?

СУМИ, нам прийшли кошти «на дитину» 9-10 числа(а в інші банки знайомим — 8 числа), а толку? Тиждень проходила по банкоматах інших банків — БЕЗ ТОЛКУ! Вчора поїхала на пров. 9-е травня — всітла немає і 4 людини стояли під відділенням, пішла на Кірова з малою(7 місяців), там черга чоловік 25 і починають розходитися, коли спитала «чому?» — кажуть, що вже грошей немає. Пішла на Петропавлівську — черг немає, одна людина біля каси, працівниця банку спитала " що я хочу", ввела мій номер картки(мабуть все-таки декому вони видають, але мене в числі тих щасливчиків немає) і сказала, що я лише на 9-го травня можу отримувати… вернулися туди з малявкою — там все так же світла нема і черга чоловік 10, поятояли хвилин 15, яергі збільшилася. Поїхали додому

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / А правда що можна зняти в мережі «Атмосфера»?