крах неизбежен?

nika1950 nika1950
13 декабря 2014, 16:37
1
Дельта Банк затримує платежі через проблеми з ліквідністю
10.12.2014, 9:05

Дельта Банк затримує платежі. Клієнти фінустанови скаржаться, що платежі висять тижнями – гроші списують, а в одержувача вони так і не з’являються. У прес-службі Дельта Банку повідомили, що знають про таку проблему. «Затримки платежів викликані технічними збоями, пов’язаними з переходом на власний процесинг (обробка інформації при здійсненні платежів. -«Капітал»)», – пояснила провідний спеціаліст відділу зв’язків зі ЗМІ Дельта Банку Катерина Македонська.

Двійка з математики

Аргумент фінструктури не витримує критики, запевняють «Капітал» фахівці. «Це відмовка із серії «забув щоденник вдома», – підкреслив банкір, який не побажав називати свого імені. Фінустанова може здійснювати процесинг або самостійно, як робить ПриватБанк, або користуватися послугами інших компаній – процесингових центрів. Дельта Банку послугу надає компанія «Український процесинговий центр». Всі платежі, які клієнти Дельта Банку здійснюють в системі інтернет-банкінгу, проходять через так звану систему eCommerceConnect. «Система працює прекрасно, від інших банків-клієнтів нарікань немає», – запевнила керівник з реклами та зв’язків з громадськістю «Українського процесингового центру» Анна Крайова. Дельта Банк досі користується цією системою, і про те, що фінустанова вирішила відмовитися від цієї послуги, в компанії нічого не знають.

Справжньою причиною, чому Дельта Банк затримує платежі, може бути проблема з ліквідністю. У фінструктури просто немає грошей. Це видно по величезних чергах у відділеннях. Люди намагаються забрати з банку хоч щось, а видають їм в касі всього по 1000 грн на день. Банкомати Дельта Банку гроші не видають зовсім. Обмежила фінустанова і можливість заплатити карткою в магазині. На картки платіжної системи MasterCard Дельта Банк встановив ліміт в 900 грн на добу, на карти VISA – 30 тис. грн на місяць. Через інтернет-банкінг гроші теж вивести непросто. Система дозволяє виводити не більше 250

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться