Детские

Іванна Рошко Іванна Рошко
12 декабря 2014, 21:44
без оценки
Дельта банк, як зняти гроші дитячі??? Мало того що собез першу виплату зробив через 2 місяці після народження дитини, а тепер зняти неможу зняти! У мене немає можливості ходити знімати по 500 грн, так як живу за 7 км від вашого банку і я інвалід 3 групи. Ні пенсію, ні дитячі неможу зняти! А дитині істи треба( ми на штучному годуванні, памперси)????? Чи мені іти в прокуратуру? А в понеділок прийду у відділення і буду з дитиною там ночувати!!!
Ответ банка
Дельта Банк
15 декабря 2014, 17:35
Шановна Іванна Рошко,
Ви маєте можливість знімати кошти по тарифам «Новий Пенсійний» та «Соціальний» в будь-якому банкоматі України без комісії.

Комментарии (2)

+
0
viktorz84
viktorz84
13 декабря 2014, 10:25
Виталий, Одесса
#
Я ЗА 45 КМ. ОТ БАНКА ЖИВУ И ТРАЧУ ДЕНЬГИ ПРИЛИЧНЫЕ НА ДОРОГУ. вПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ ОТКРОЙТЕ СЧЕТ В ДРУГОМ БАНКЕ(Я В ПРИВАТЕ ОТКРЫЛ), ПОТОМ ИДЕТЕ В СОВБЕС И ПРОСИТЕ ИХ НАЧИСЛЯТЬ ДЕНЬГИ УЖЕ В ДРУГОЙ БАНК. МЫ В ПРИВАТЕ СНИМАЕМ ДЕНЬГИ В БАНКОМАТЕ И БЕЗ ЛИМИТА.

А УЖЕ ПОТОМ МОЖЕТЕ ИДТИ В ПРОКУРАТУРУ И НА НОЧЛЕГ В БАНКЕ. КСТАТИ, КОГДА ОНИ ЕЩЕ ПО 5000 ТЫС В ДЕНЬ ВЫПЛАЧИВАЛИ, ЧЕЛОВЕК НАЧАЛ СКАНДАЛИТЬ В БАНКЕ, ГОЛОС ПОВЫШАТЬ, ЕГО СРАЗУ ПРИГЛАСИЛИ В КАБИНЕТ НАЧАЛЬНИКА И НАЧАЛИ ДОГАВАРИВАТЬСЯ С НИМ,
+
0
Іванна Рошко
Іванна Рошко
13 декабря 2014, 12:13
Ужгород
#
Я оформлю до наступної виплати і пенсійну і соціальну. Але як зняти 13 тис.дитячих і з пенсійної?

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться