Викачка додаткового бабла

koa76 3 декабря 2014, 18:55
Сьогодні платив споживчий кредит за дружину. Касир заявила, що внести кошти в касу за кредитом я можу при умові оформлення страховки. Я заперечив — так як життя у мене застраховане і майно теж, а також кредит сплачую не свій. Підійшов менеджер — який повідомив, що внесення коштів через касу лише при оформленні страховки при здійсненні кожної операції. Тобто маразм п… ць. Раніше вони брали 10 грн. за обслуговування кожної операції. Зараз назвали це страховкою. Гавн… ний банк і обслуговування теж. На вечірню касу народу тьма, а каса лише одна працює. Ніде не написано, що необхідно оформляти страховку — народ по пів години стоїть, а їм після цього ще страховку пропонують. Таким обслуговуванням цей банк сам собі копає могилу.
4 декабря 2014, 12:50
Шановний koa76,
возможно, сотрудниками Банка была предложена возможность оформления комплексного добровольного страхования финансовых рисков держателей банковских карт.
В страховые риски входят:
— несанкционированный перевод денежных средств с карточного счета неуполномоченными на это лицами, непосредственно связанным с потерей платежной карты вследствие ее утери, кражи или ограбления;
— несанкционированный доступ к счету в следствие несанкционированного использования банковской карты в результате ее подделки;
— потеря наличности, снятой с банкомата с помощью платежной карты, в результате грабежа и/ или разбоя течение 3 (трех) часов после снятия средств с банкомата.
Максимальный лимит возмещения по одному случаю составляет до 10 000 грн.
Максимальное количество случаев в течение срока действия договора — 2 случая.
Позвольте вас уверить, что страхование является тем спасательным случаем, о котором мы вспоминаем только когда что-то происходит и для решения неожиданно возникших проблем требуются значительные суммы средств. Их можно получить, если заблаговременно подумать о полисе.
Более детально у Вас есть возможность ознакомиться в Контакт-Центре Банка либо же в любом отделении.

Наталья Дикарева
Наталья Дикарева
3 декабря 2014, 21:40
Радійте що 20 грн!!!
У Ренесансі 50 грн в місяць за обслуговування рахунку!!!
Antoncvb
Antoncvb
3 декабря 2014, 22:57
Ого, за внесення коштів за кредит на вечірній касі яка працює в режимі «freetime» змушують платити страх?!?!
5 декабря 2014, 0:48
Це якраз мене більше всього обурило.
5 декабря 2014, 0:45
Шановний представник Банку — мене навіть не запитали чи є я клієнтом банку, а повідомили, що внести кошти в касу по кредиту дружини я зможу лише за умови оформлення будь- якої страховки — тобто життя чи майна. Мене це звичайно обурило — тому я вимагав пояснень. Менеджер який підійшов до каси — повідомив, що це є розпорядження ГО. Я маю юридичну освіту, а також досвід роботи у банку і добре розумію різницю між добровільним страхуванням і нав'язуванням додаткових «послуг». Тому більш доступно Вам пояснюю — без оформлення страховки каса не обслуговує.