не можу забрати свої кошти

iulii 27 ноября 2014, 10:57
Закінчилися 2 депозити!.. Кошти з депозиту були автоматично перераховані на поточний рахунок, про що і вказувалось в договорі. Прийшла із надією отримати кошти.
Отримала відмову-грошей не має,.можете знімати по 500грн в інших банкоматах,.та по 1000грн в кассі!!.. Ви знущаєтесь? Ви пропонуєте мені з десяток місяців ходити та принижуватись, Яке ви маєте право обмежувати користування поточним рахунком? А якщо людині потрібна готівка прямо зараз, на яку я так надіялася?! Нелюди!!! у мене на картці близько 20 тис, грн… мені що піврокумісяця їх зніимати. Також закінчився валютний депозит у долларах,.не можу забрати кошти,.в Кіровоградському відділенні взагалі мовчать,.ждем підкріплення і все,… а коли воно буде?,.чи що робити?,.ніхто не знає. Вони записали мене в свій зошит-чекайте,… Не видають навіть по 100 долларів,.Навіть на карту іншого банку не можливо перерахувати бульш ніж 15 тис за місяць!!!.. Ви порушуєте мої конституційні права!!!

Як мені жити, якщо я розраховувала на ці кошти?????????

Додзвонитися на гарячу лінію,… взагалі не можливо!!!!!!!1
28 ноября 2014, 3:46
Шановна iulii,
дозвольте звернути Вашу увагу на те, що у Вас є можливість проводити операції за допомогою Вашої картки в торгово-сервісній мережі, а також знімати кошти в банкоматі та касі Банку в межах встановлених тимчасових обмежень, з якими Ви можете ознайомитися на сайті Банку: deltabank.com.ua/ru/personal/limits/.
Дякуємо за звернення.

oscolok
oscolok
27 ноября 2014, 12:07
Почитайте тут як забрати швидко.
minfin.com.ua/company/delta-bank/review/51738/
IgorN
IgorN
27 ноября 2014, 12:16
Добрый день, я вас не переубеждаю, решение за вами, но я был в такой ситуации как и вы.
Нужно убрать эмоции и злость, это только вредит вам. Монотонно ходите и забирайте по 500 грн. по 1000грн. с банкоматов Атмосферы ( пока олни вообще работают) и радуйтесь, что что-то забрали ( как ребенок, как будто нашли эти деньги ) Эмоции, письма в НБУ, прокуратуру, суд это все затягивание процесса. Я тоже как и вы в начале «кипел», и за пару месяцев по чуть чуть забрал все что было, оставил 3000 на погашение кредитки и все.
King18
King18
28 ноября 2014, 13:04
Да только если забирать как банк хочет то теряешь больше чем ложил в него. Это у меня такая потеря. Я ложил при курсе 16