На шахраїв необхідно писати заяви у прокуратуру!!!(надсилаю зразок частинами)

OlegLviv OlegLviv
10 ноября 2014, 19:51
1
Прокурору Залізничного району м. Львова
Бойку Олександру Валерійовичу

ПІБ
дата народження
адреса проживання
тел.

З А Я В А

Я, ________________, з вимогами статті 383 Кримінального кодексу України ознайомлений, а саме, що завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину — карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, — караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Ответ банка
Дельта Банк
11 ноября 2014, 3:59
Шановний OlegLviv,
наявність необхідної Вам суми рекомендуємо уточнювати у відділенні Банку.

Комментарии (3)

+
0
Alex F
Alex F
10 ноября 2014, 22:19
#
Здраствуйте, Олег. Вы собирались
«В понеділок їду на Львівське відділення №3 пр. Червоної Калини, 64 тел. (032) 242-33-84 до заступника Калинця – начальника Сихівського відділення – Славіка, якщо він відмовить у видачі мені доларів із депозиту, який закінчився ( в телефонному режимі його уже попередив), викликаю слідчо-оперативну групу і пишу на нього заяву у підозрі порушення 190,191 статті Кримінального кодексу.»
Вы смогли решить свой вопрос?.. Удалось вам хоть частично снять доллары?
+
0
OlegLviv
OlegLviv
11 ноября 2014, 21:41
#
Необхідно приходити не тихо -цього вони бояться найбільше! Начальники відділень уже не знають як заспокоювати людей, дехто тікає на лікарняний.
+
0
OlegLviv
OlegLviv
11 ноября 2014, 21:39
#
Віддали 5000 грн зразу, бо бояться моїх візитів у відділення, так як біля кас пояснюю людям, щоб не платили страхівки та писали письмові заяви на видачу готівки, а не ходили кожен день як на роботу.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться