отзыв

Николай Снисаренко 5 ноября 2014, 14:03
відділення «Дельта-Банк» м.Черкаси, бульв.Шевченка, 170. Маю депозити в даному банку як в долларах, євро так і в гривнях. З весни 2014 року всілякими способами керуюча відділенням намагалася спонукати мене до пролонгації долларових депозитів. Я погоджувався до початку листопада. Коли почав забирати кошти, почали видавати по 200долл, 2 дні поспіль, на третій — 83 долл. Такими темпами я буду забирать депозит понад пів-року! Хто мені буде компенсувати прямі фінансові втрати та моральні? Готую пакет документів до інспекції з захисту прав споживачів, скаргу до регіонального відділення НБУ та позов до суду. Подаю заяви на розторгнення всіх депозитів разом з дружиною та всіма знайомими друзями. Керуюча відділенням забрехалася так, що їй вже не вірять навіть співробітники. Класти доллар на депозит в Дельта-Банк, на даний момент, може лише неадекватна людина! Будьте уважні!!! Ризик — діло благородне, але не в такій мірі!
5 ноября 2014, 22:24
Шановний Николай Снисаренко,
керівництвом Банку вживається комплекс заходів для забезпечення достатньої кількості готівки в касах Банку. Зокрема, Ваш запит в роботі.
Додатково зазначаємо, що за допомогою карт є можливість проводити розрахунки в торгово-сервісних мережах, а також зберігати кошти на рахунку, отримуючи при цьому додатковий дохід у вигляді відсотків на позитивний залишок.

dionix
dionix
5 ноября 2014, 15:25
Поверьте вам еще повезло по 100 долларов в день забирать) все позиви до суду или НБУ не помогают проверено много раз
Gelo Oknensis
Gelo Oknensis
5 ноября 2014, 16:47
Мне сегодня и гривну выдали только после того, как я вызвал милицию.
Для того чтобы забрать гривну в Дельта Банке в Днепропетровске с текущего счета теперь нужно подвергнуться угрозе расправы и ограничения свободы со стороны охраны банка. И чтобы противостоять этим бандитам приходится вызывать опергруппу милиции по 102.