Звертайтеся до суду

Lustration Lustration
5 ноября 2014, 9:29
1
Старший партнер АК «Кравець та Партнери» Ростислав Кравець:

«Ще на початку року на банк можна було подіяти скаргами в НБУ. Фінансисти боялися перевірки і намагалися знайти компроміс, як тільки вкладник згадував Нацбанк. Зараз це вже не працює, так що можете не витрачати час даремно.

Зате є інший спосіб — дуже дієвий. Якщо банк відмовляється з вами повністю розрахуватися, тут же прямуйте до суду і паралельно подавайте заяву в прокуратуру (щодо керівника фінустанови особисто, для початку кримінального провадження з неповернення). Після отримання рішення суду про повернення депозиту (його цілком реально отримати за півтора місяця — суди виносять рішення на користь вкладників) подавайте до державної виконавчої служби клопотання про визнання топ-менеджера банку невиїзним. Це робиться дуже швидко, оскільки рішення приймається заочно — явка банкіра в суд не потрібна».
Ответ банка
Дельта Банк
5 ноября 2014, 22:03
Шановний Lustration,
керівництвом Банку вживається комплекс заходів для організації безперебійної роботи банкоматів та забезпечення достатньої кількості готівки в касах Банку. Зокрема, Ваш запит в роботі.
Додатково зазначаємо, що за допомогою карт є можливість проводити розрахунки в торгово-сервісних мережах, а також зберігати кошти на рахунку, отримуючи при цьому додатковий дохід у вигляді відсотків на позитивний залишок.

Комментарии (3)

+
0
tanyamirtex
tanyamirtex
5 ноября 2014, 10:44
tanya, Национализация
#
Підкажіть, до якого суду подавати заяву- за моїм місцем проживання чи на місцем реєстрації банку? Дякую
+
0
Lustration
Lustration
5 ноября 2014, 14:26
#
Звертатися потрібно до суду за місцем реєстрації банку.

Від сплати судового збору звільняються:

-позивачі — за подання позовів про відшкодування збитків, завданих внаслідок неповернення у строки, передбачені договорами або установчими документами, грошових та майнових внесків, залучених до акціонерних товариств, банків, кредитних установ, довірчих товариств та інших юридичних осіб, які залучають кошти та майно громадян.
+
0
tanyamirtex
tanyamirtex
6 ноября 2014, 11:48
tanya, Национализация
#
Дякую.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться