Продаж валюти на міжбанку

LDATSKO 3 ноября 2014, 11:18
Валютний депозит закінчився 11.09.2014р. За два місяці банк зміг повернути тільки третину вкладу. Останні два тижні не видали ні цента. Гроші потрібні терміново. Чи є в когось інформація щодо продажу валюти на міжбанку: по якому курсу реально продав банк валюту, як банк видає гривні після продажу валюти на міжбанку — всією сумою чи знову прийдеться бігати по банкоматах і знімати по 1000 грн? В кого була така ситуація — відгукніться. Пояснення банку мене не влаштовує. Банк, крім всіх інших негативів, здобув славу ще ВЕЛИКОГО БРЕХУНА!
3 ноября 2014, 12:19
Шановна LDATSKO,
підтверждуємо можливість подання заяви на продаж інозменої валюти на МВРУ. Для цого неохідно звернутися до відділення Банку та подати заяву встановленого зразку. У той же час уточнювати наявність необхідної для Вас суми рекомендуємо безпосередньо у відділенні Банку

3 ноября 2014, 11:31
22 сентября, когда минимальный курс на межбанке был 14.2 или что то в этом духе, мне продали по 13.30.
Я, конечно, офигела и написала заявление. 23 сентября. Угадайте, получила ли я ответ? Нет. Не получила.
LDATSKO
LDATSKO
3 ноября 2014, 11:32
Чи видали Вам гривні всією сумою?
3 ноября 2014, 11:35
Вы знаете, я решила сделать это в виде эксперимента. Ожидала подвох и оказалась права. В общем, я поменяла только 450 долл. А у меня был минус по кредитной карточки. Так что я эту гривну просто перекинула через mydelta
tk20081968
tk20081968
13 ноября 2014, 20:34
Банк хорошо продумал, чтоб у вкладчиков не было ни малейшей возможности забрать свои деньги.