Віддайте депозит

allaavramenko allaavramenko
27 октября 2014, 15:42
без оценки
Термін доларового депозиту закінчився 01 вересня 2014 року. На мої численні звернення, як усні, в тому числі й на гарячу лінію, так і письмові за №2461078 та 2466029, жодної відповіді не надійшло, відповідно жодного центу я не отримала. Керівник відділення вашого банку що знаходиться за адресою просп. Повітрофлотський, 58 м.Київ в образливій формі мені пояснив, що такі клієнти, як я з моїм «мізерним» депозитом для банку не важливі, йому нагальніше вирішувати проблему повернення стотисячних депозитів. Моя телефонічна скарга результатів не принесла. Чекаю вашого реагування. Алла.
Ответ банка
Дельта Банк
27 октября 2014, 16:46
Шановний allaavramenko,
дозвольте зазначити, що за допомогою Ваших карт у Вас є можливість знімати кошти в банкоматах, проводити розрахунки в торгово-сервісних мережах, а також зберігати кошти на рахунку, отримуючи при цьому додатковий дохід у вигляді відсотків на позитивний залишок.
Водночас керівництвом Банку вживаються всі можливі заходи для безперебійного обслуговування всіх Клієнтів та забезпечення депозитних виплат відповідно до норм, встановлених НБУ щодо видачі грошових коштів з депозитних рахунків. Зокрема, Ваш запит в работе.а місяць.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться