lana2441 21 октября 2014, 14:11
Нові тарифи застосовуватимуться до всіх діючих та нових договорів.

Щомісячна плата за обслуговування такого поточного рахунку буде складати:

— для рахунків у гривні — 15 грн;

— для рахунків у доларах США — 2 дол.;

— для рахунків у євро — 2 євро.

Комісія списується в останній робочий день місяця за умови позитивного залишку коштів на рахунку.
Також інформуємо вас про те, що вносяться зміни щодо розміру тарифу за перерахування коштів з рахунку клієнта на рахунки в інших банках України за допомогою СДБО «myDELTA» або онлайн-сервісу «Дельта Платежі», і такий тариф буде складати 0,5% від суми операції.

21 октября 2014, 14:44
Почему не интересует? Я поняла так, что если пользоваться платежной картой в банкоматах или торговых сетях, будет сниматься 15 грн. каждый месяц за обслуживание. Представляю, какие будут очередя в кассах банка чтобы обнулить карточку.
21 октября 2014, 15:31
Киньте пожалуйста ссылку на оригинал. Была новость об изменении тарифов с 17 ноября на сайте дельта, но там это не касается всех тарифов
Вот та что есть на сайте дельты:
deltabank.com.ua/press/news/2014/10/1968/
21 октября 2014, 16:03
Нові тарифи застосовуватимуться до всіх діючих та нових договорів. (Ссылка та, которую вы читали). Кроме того, я сегодня общалась по телефону на эту тему с работником банка, она подтвердила, что если обнулить «поточный рахунок» в кассе — абонплата 15 грн. браться не будет, а еще не будет, если с карточного счета, он же и поточний рахунок, например, пополните свой депозит этого же банка. Так она мне сказала. Звоните к ним, спрашивайте. Нововведение будет с 17.11.2014.
21 октября 2014, 16:08
По той ссылке что я привёл написан список тарифов, которые это нововведение касается, там в списке одни золотые гаманцы
Буду ждать новости от дельты
21 октября 2014, 16:30
Вы прочитали только (див. Додаток № 1), а вы читайте дальше..., а еще звоните и уточняйте, Я сегодня звонила и мне подтвердили..., может девочка не компетентна была в этом вопросе, не знаю, но она сказала, что оплата будет касаться всех, кто будет пользоваться карточкой, у них это называется «поточний рахунок», кроме обнулевки в кассе банка. Я сама в недоумении от такого новшества с 17.11.2014!
21 октября 2014, 16:43
Смотрите
Повідомляємо, що Дельта Банк вносить зміни до тарифних пакетів (див. Додаток № 1)…
Нові тарифи застосовуватимуться до всіх діючих та нових договорів.

А теперь внимание. В первом предложении «зміни до тарифних пакетів», а во втором «до всіх діючих та нових договорів». Чувствуете разницу между тарифом и договором?
Перевожу — все, у кого уже есть счёт с тарифом из перечисленных в додатке, а также те. кто откроют счёт с таким тарифом в будущем, будут платить 15 грн
21 октября 2014, 17:12
Я заметила разницу при чтении..., поэтому позвонила. Подтвердили, будет касаться всех ежемесячная плата, не уточнив, что касается только пакета, который в додатке. Пусть так и будет, как вы разъяснили! В противном случае, бред какой-то. Спасибо!
21 октября 2014, 16:51
Про «Ощадну картку №1» ничего не написано, абонплата для неё наверняка не вводится. Девочки вам и не такого нарассказывают.
olena68
olena68
21 октября 2014, 17:57
«Увага! Зміни до окремих тарифних пакетів

8 жовтня 2014

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що Дельта Банк ініціює внесення змін до тарифних пакетів, які були відкриті в рамках карткового продукту «Ощадна картка № 1». Зміни стосуються плати за надання інформації за рахунком в електронному вигляді за допомогою засобів електронного зв’язку: SМS-інформування на мобільний телефон про здійснені операції та/або стан рахунку. Нові тарифи діятимуть з 1 грудня 2014 р. та застосовуватимуться як до нових, так і діючих договорів.

Щомісячна плата за надання інформації за рахунком через SМS-інформування складатиме:

для рахунків у гривні — 5 грн;
для рахунків у доларах США — 0,50 дол.;
для рахунків у євро — 0,40 євро.
Комісія не списується за недозволений овердрафт, а також якщо сервіс SМS-інформування був відключений протягом повного звітного місяця (тобто з дати, що слідує за останнім робочим днем попереднього місяця, по
21 октября 2014, 16:36
Ввели 5% за то, что я расплачусь гривневой картой за границей. У Привата это бесплатно.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Увага! Зміни в умовах обслуговування за допомогою системи «myDELTA» та в окремих тарифних пакетах з 17 листопада 2014 року