Або лижі не їдуть, або бот ...тий

Антон Бандерас Антон Бандерас
29 сентября 2014, 10:24
1
Ну бот цього банку дійсно який тупий!
Я в ДЕСЯТИЙ раз запитую: Дельта банк виходив на валютні аукціони чи ні?
ВІдповідь бота:

29 сентября 2014, 10:02
Шановний VIPclDB,
чутки про банкрутство банку не мають жодних підстав і поширюються третіми сторонами з метою маніпуляції громадською думкою.
Дельта Банк — один з найбільших універсальних банків України, який обслуговує понад 4 млн Клієнтів.
Дельта Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Згідно рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Дельта Банк включено до переліку банків-агентів Фонду на 2014 — 2015 р.р. для здійснення виплат гарантованих сум компенсації вкладникам ліквідованих банків, що свідчить про довіру до Дельта Банку як надійного фінансового партнера, потдверждает його конкурентоспроможність, висока якість обслуговування, соціальну орієнтованість і неухильне дотримання чинного законодавства. Зокрема Вашим питанням стосовно зняття готівки займаються співробітники профільного підрозділу. Про реультати Ви будете повідомлені.

БОТ!
Про те, який «СТАБІЛЬНИЙ» Дельта банк — вже ВСІ ЗНАЮТЬ,
Я хочу почути відповідь на запитання: Дельта банк виходив на валютні аукціони чи ні?
Чи вже по-українськи ти не розумієш?
Давай на англійській запитаю!
Ответ банка
Дельта Банк
29 сентября 2014, 11:32
Шановний VIPclDB,
Дельта Банк не відсторонений від торгівлі валютою та є повноцінним і активним учасником міжбанківського валютного ринку. Для інформації, 17 липня Національний банк України скасував норму, згідно з якою регулятор мав право обмежувати банки в роботі на міжбанківському валютному ринку і відключати їх від системи підтвердження угод.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться