Порада всім хто кому не повертають депозити

Богдан БОГДАН Богдан БОГДАН
16 сентября 2014, 17:31
1
Моя порада забирати вклад тільки у валюті, для цього напишіть у двох екземплярах заяву про повернення вкладу у валюті в якій він був оформлений. В заяві обов«язково зазначне про виконання банком своїх зобов»язань згідно договору, нагадайте і про судову відповідальність, закон на вашому боці. Один екземпляр заяви залишайте у відділенні, а другий зареєстрований заберіть. Очікуйте відповідь в якій банк назве причини не повернення депозиту. А тоді до суду. За кожен день затримки депозиту банк буде сплачувати пеню, а ще моральні збитки, душевні переживання і т.д. Отже не мовчіть, а дійте!

Комментарии (4)

+
0
Виктор Малиновський
Виктор Малиновський
16 сентября 2014, 17:43
#
Тільки не з нашою судовою системою. Хіба дасте хабар судді. Але банкіри дадуть більше. Душевні переживання ще треба довести. Суд тривати може рік або два. Питання в тому що Вам потрібно. Якщо питання не в грошах, а в принципі, тоді питань нема. Але в іншому разі, переконуюсь в цьому чомусь останнім часом постійно, поганий мир краще хорошої війни. Хоча кажуть, що хто не ризикує той не п’є шампанське. В будь-якому разі під лежачий камінь вода не тече.
+
0
durhaimer
durhaimer
16 сентября 2014, 19:41
#
Не користуюсь судами — але одного разу друзі наполягли оскаржити штраф даі — здивувався коли дуже просто все вирішилось на мою користь — можливо що з позовами до банків теж так.
+
0
irusichkam
irusichkam
17 сентября 2014, 0:51
ирусичка
#
В який термін банк зобов«язаний дати відповідь?
+
0
Богдан БОГДАН
Богдан БОГДАН
17 сентября 2014, 18:19
Київ
#
1 місяць

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться