НЕПОВЕРНЕННЯ ДЕПОЗИТУ

LDATSKO 10 сентября 2014, 9:15
09.09.2014р. закінчився термін валютного депозиту (близько 7000 доларів США) у Львівському відділенні № 4 по вул. Володимира Великого,34. В день закінчення отримала в касі 30 доларів США.
З розумінням віднеслася до проблем банку в березні 2014р. коли закінчився термін попереднього депозиту, переуклавши депозит до 09.09.2014р. Зараз ситуація те тільки не покращилася, але і погіршилася. Отримувати в касі по 50-100 доларів і то не кожен день я не маю можливості, тому що гроші в касі видають до 17.00, на вечірню касу доларів не залишають (зі слів працівників банку). Для цього мені потрібно звільнитися з роботи. Хочу поспостерігати за ситуацією напротязі місяця і одночасно проробляти питанння повернення депозиту: звернення в НАЦБАНК, СУД, ПРОКУРАТУРУ.
Для тих, хто планує працювати з ДЕЛЬТАБАНКОМ:
НІ ЗА ЯКИХ УМОВ НЕ ЗВ«ЯЗУЙТЕСЬ З ЦИМ БАНКОМ!!!

10 сентября 2014, 10:12
Доброго дня,
з червня місяця намагаюсь отримати свій депозит. Гіршого банку в своему житті ще не зустрічав. Раніше видавали по 500у.о, чим далі тим гірше — зараз 100 в день. Неодноразово писав заяви в банк, консультувався з юристом. Моя порада з власного досвіду — переведіть swift більшу частину сумми на свій рахунок в іншому нормальному банку. У Вашому випадку втрати 150 у.о комісії банку.
LDATSKO
LDATSKO
10 сентября 2014, 11:46
Чи можна здійснити swift переказ в доларах, чи враховуючи останню постанову НБУ долари конвертують у гривні. І який з банків тепер нормальний.
makson
makson
10 сентября 2014, 11:29
У меня такая же история. не знаю кому там и сколько выдают, мне деньги просто тупо не отдают. говорят не в кассе валюты. и что хочешь то и делай. на звонки отделения не отвечают, надо только ехать все в живую узнавать. вообщем беспредел. куда обращаться даже и не знаю.
Jane01
Jane01
10 сентября 2014, 18:18
Swift переводы они уже не делают, сегодня узнавала. Говорят, нет технической возможности ( г.Харьков) Так рассчитывала на этот вариант, но теперь деньги забрать вообще нереально! Что хотят, то и творят, делают под себя какието распоряжения, постановы и т.п., идущие с законом и нацбанком
16 сентября 2014, 22:09
Если swift не работает, забрать деньги сложнее но можно. Вчера был в Москве, без проблем снял в банкомате 1100$, с комиссией около 3%. То есть зарубежом снимать $ можно в пределах лимитов.