АФЕРИСТИ З ДЕЛЬТА БАНКУ

Slava28 23 августа 2014, 14:22
Ситуація змусила скористатить кредиткою від цього вкрай ненадійного «банку». З кредитки була знята деяка сума. За декілька днів я повернув на карту 2500 грн, згодом ще 600 грн. За місяць часу я не встиг погасити всю суму як планував, мені почали приходити СМС повідомлення про нарахування відсотків (від 250 грн.), які я в той же або на слідуючий день сплачував на кредитну карту (є абсолютно всі чеки і СМС повідомлення про цю сплату). За моїми підрахунками які я брав з чеків та СМС повідомлень сума до погашення становить 8100 грн., але в банкоматі мені видало зовсім іншу суму — 9500 грн. З цим питанням я підійшов до спеціаліста Луцького відділення цієї «установи» яка щось «поклацала» в компютері і спочатку сказала що стався збій і сума до оплати інша. Коли я попросив назвати мені справжню суму до повного погашення то отримав відповідь — 10000 грн!!! Розбиратися далі банківська пані з жуйкою в роті не захотіла, чеки навіть не взяла до рук, сказала дзвонити на «гарячу лінію». Ще раз повторюю — є всі чеки і СМС повідомлення про зняття коштів з кредитки і їх повернення, всі відсотки сплачувалися вчасно. Дуже прикро що в наш час в цій офіційній установі так «розводять» на гроші. ДУЖЕ ЖАЛІЮ ЩО СКОРИСТАВСЯ ПОСЛУГАМИ ЦЬОГО «банку», в який більш НІКОЛИ не звернуся. ЛЮДИ, НЕ ЗВЕРТАЙТЕТЯ ДО ЦІЄЇ УСТАНОВИ, НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ЙОГО ПОСЛУГАМИ, НЕ ПОВТОРЮЙТЕ МОЄЇ ПОМИЛКИ. В ДЕЛЬТА БАНКУ ПРАЦЮЮТЬ АФЕРИСТИ!!!
23 августа 2014, 14:25
Шановний Slava28,
обращаем Ваше внимание, что все начисления и списания происходят в строгом соответствии с Договором кредитования, который был заключен между Вами и Банком.
Если Вы не согласны с данными начислениями — рекомендуем предоставить в Банк соответствующее заявление. Банк рассмотрит Ваше обращение в индивидуальном порядке и предоставит ответ.
Указанное заявление есть возможность предоставить любым удобным способом:
— факс: 0-44-496-36-87;
— e-mail: consultant@deltabank.com.ua или info@deltabank.com.ua;
— отправить почтой по адресу: 01133, м. Киев, ул. Щорса, 36-Б.
Также сообщаем, что для детальной консультации по Вашему счету Вам необходимо оьратиться в Контакт-Центр Банка.
Благодарим за вопрос!