Саме краще відділення «Дельта Банк» - в Чорткові

tomish63 22 июля 2014, 19:04
Я клієнт «Дельта Банку» в Чорткові з листопада 2010 року.За цей період в мене не було жодних проблем з цим банком.Колектив в цьому банку привітний, охайний та грамотно і професійно виконує всі свої функціональні обов*язки.
За швидке, якісне та коректне оформлення та зняття депозитів з роз*ясненням їх окремих видів хочу висловити особливу велику подяку керуючій Чортківським відділенням «АТ Дельта Банк» Білій Вірі Михайлівні та головному економісту Ніколайчук Наталі Олегівні, що знаходиться в місті Чорткові Тернопільскої обл. по вул С.Бандери 31.
Від щирого серця всім робітникам даного відділення хочу побажати всього найкращого в їхньому житті і в подальшому працювати в такому напрямку.
Прошу керівництво «Дельта Банку», що знаходиться в місті Києві відмитити цей колектив в кращу сторону при підведенні підсумків.
З любов*ю до «Дельта Банку» — клієнт Томіцький Володимир.
22 июля 2014, 19:11
Шановний tomish63,
дякуємо за щирі та теплі слова відносно роботи даного відділення Банку. Слова подяки будуть передані співробітникам.
Ми раді бачити Вас серед Клієнтів нашого Банку!

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Саме краще відділення «Дельта Банк» - в Чорткові