Не можливість оплачувати інтернет покупки через віртуальну карту!

Петро Чіпко 15 июля 2014, 13:15
Я часто купую речі через сайт AliExpres, але користувався я гривневою карткою від Ощадбанку, не давно сайт поставив не вигідний курс долара 14 грн. Мені прийшлось розрахуватись валютою для чого я відкрив віртуальну валютну карту. Яку поповнив і спробував розрахуватись, після чого мені прийшло позитивне підтвердження та зняло кошти з карти. Через 2 дні на акаунт мені прийшла відмова! Де сайт стверджує що не може підтвердити мою особу! Гроші зависли і вже тиждень я чекаю не зрозуміло на що! після звернень на гарячу лінію та відділення мені заявили що потрібно чекати місяць! Що цілком не допустимо… така інерція в нас час ознака ПОГАНОГО БАНКУ! Із за некомпетентності працівників та інерційності роботи банку я терплю незручності!!!
15 июля 2014, 13:19
Шановний Петро Чіпко,
в описаній Вами ситуації регламент (строки) встановлюється не Банком, а платіжною системою.
Для більш детальної інформації у Вас є можливість звернутись до Контакт-Центру Банку.

Петро Чіпко
Петро Чіпко
15 июля 2014, 13:23
Навіть якщо і так то це ознака того що платіжна система з якою ви працюєте не надійна!!! Після такого всім своїм друзям знайомим, та клієнтам не буду рекомендувати ваш банк!!! Регламент платіжної системи це має бути ваша проблема а не моя!!!
ane
ane
15 июля 2014, 14:18
«директор» платежной системы на «другой планете» живет.
16 июля 2014, 20:21
Это проблемы банка а не платежной системы. У меня была та же фигня с их картой — перестали проходить платежи на Ali и на Ebay, где я люблю покупать. Была дебетная карта (т.е. мои деньги). Дельта тупо блокирует деньги клиентов на счетах. А в прошлом месяце вообще было левое списание — пополнение. Я сразу же закрыл после этого счет. Пришлось отказаться и перейти в другой банк. Я выбрал А-банк. Там открыли кредитную карту, операции проходят без проблем, причем за деньги банка. Карта «универсальная». Советую Вам сделать то же самое. Успехов.
16 июля 2014, 20:22
Кстати, курс по гривневой карте по курсу обмена примерно 11.90 (каждый день согласно курса банка) без комиссии за конвертацию.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Не можливість оплачувати інтернет покупки через віртуальну карту!