Нонсенс

astr0 astr0
24 июня 2014, 22:03
1
Чому в касі при знятті грошей з карти вимагають паспорт?
Банкомат у Львові на Куліша 1 відсутній, хоча на карті банкоматів він є і ще тиждень тому там був. Терміново потрібно було зняти невелику суму з картки Ощадна №1, в касі без паспорта це зробити не можна, хоча можна зняти в банкоматі і можна розраховуватись. Прийшлось йти в інший банкомат, яких навіть у Львові не так багато а в мережі атмосфера підозрюю є комісія по Ощадній.

В чому суть пред'явлення паспорта, якщо використовувати картку можна знаючи пін код?

Розглядав цей банк в якості альтернативи іншому, послугами якого довго користуюсь, але по відгуках і по особистих враженнях бачу що краще було не звязуватись. Навіть у мого друга який був одним з тих хто порадили цей банк зараз у звязку з валютними проблеми про Дельту негативні враження… Є якийсь варіант розірвати завчасно депозит без візиту в відділення і очікування 3 дні?
Ответ банка
Дельта Банк
24 июня 2014, 22:43
Шановний astr0,
підтверджуємо, що для зняття готівки в касі банку з використанням платіжної картки необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу (паспорт).
Якщо платіжна картка обслуговується в Тарифному плані «Ощадна карта №1» (клас карти Visa Electron) або «Ощадна карта №1 Debit» (клас карти MasterCard Debit), то зняття готівки в банкоматах мережі «Атмосфера» не тарифікується.
Дякуємо за звернення!

Комментарии (1)

+
0
astr0
astr0
25 июня 2014, 8:37
#
Дякую за не шаблонну відповідь, але в чому сенс пред'являти паспорт в касі якщо сума менша за ліміт зняття в банкоматі і в касу прийшлося звернутися тільки через незручність у звязку з відсутністю банкомату? Був би банкомат на місці — можна було б зняти цю ж суму без паспорту.

Комісію в Атмосфері перевірю тому що в тарифах вказано що комісія з боку Дельтабанку відсутня, але явно не вказано що в мережі Атмосфера відсутня так як в тарифах до інших карток. Були раніше відгуки що комісія є.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться