Тернопіль- Відділення не повертає доларовий депозит

Любовь Кравчук Любовь Кравчук
15 марта 2014, 10:37
без оценки
Думала Дельтабанк нормальний банк..тримала і долапровий депозит і гривневий досі тримаю… і незабираю попри те що і так залишуся в мінусі з теперішнім курсом. 12 ,03 — закінчився строково доларовий депозит в 10 тис. доларів. Звернулася в банк. Записали..сказали як будуть гроші то позвонять… а звонити навіть і недумають! Хто підкаже куда звертатися зі скаргами на цей банк?
Ответ банка
Дельта Банк
15 марта 2014, 17:27
Шановна Любовь Кравчук,
для оперативного урегулювання ситуації, що склалася, прохання відправити Ваші контактні дані (ПІБ / ІПН / № рахунку) на електронну адресу Банку: info@deltabank.com.ua; consultant@deltabank.com.ua.
Це дозволить нам прискорити вирішення Вашого питання.
Дякуємо за звернення.

Комментарии (4)

+
0
Dmitriiiy
Dmitriiiy
15 марта 2014, 11:00
#
Тут много людей, которые столкнулись с этой проблемой… И тот кто внимательно читал форум, на котором всё по полочкам расписано, что надо делать и как составлять заявление… Эти люди как правило, уже забрали свои вклады, и ушли с форума, читайте их темы… я и сам подсказываю людям, но только не тем, которые ленятся читать, и ждут готовенького… Пока не заберу свой вклад окончательно, сумма не маленькая, буду ПОДсказывать, а не ложить в рот, разжовывать, и глотать… Начинай читать посты с 26 февраля, и будет тебе счастье…
+
0
Любовь Кравчук
Любовь Кравчук
15 марта 2014, 21:11
Тернопільі
#
Добре… відправляю вам на пошту
+
0
DeltaBank
DeltaBank
15 марта 2014, 21:49
#
Шановна Любовь Кравчук,
ми отримали Ваші данні. Інформація зафіксована і передана до відповідального підрозділу Банку. По факту вирішення питання Вас проінформуємо додатково.
Дякуємо за оперативність.
+
0
Любовь Кравчук
Любовь Кравчук
19 марта 2014, 9:48
Тернопільі
#
Дякую, але ніхто і нічого додатково не інформує, в банку говорять — нема валюти і все (тернопіль )..таке враження що тепер і не забрати просто так свої гроші. звонила на гарячу лінію — обіцяли розібратися… але схоже це лише відмазка.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться