Скільки можно чекати відповіді

Поповій О.Ю.
Шаповалова М.О.
№ дог. 001-28106-071213 від 07.12.2013
Заява
Я, Шаповалова Марія Олексіївна, прошу призупинити дію Договору №001-28106-071213 від 07.12.2013 року на суму кредиту 3483,00 грн.(Три тисячі чотириста вісімдесят три гривні 00 копійок) та нарахування відсотків в зв’язку з порушення зі сторони працівника Дельта Банка — Маркушева Є.М., своїх повноважень, яка на не законних підставах заключила трьохсторонній Договір за місцем мого проживання.
07 грудня 2013 року представники компанії «Вікна України» запропонували встановлення вікон по спеціальній пропозиції і після узгодження був підписаний Договір №311/1 від 07.12.13. року з СПД Васько П.Й. на встановлення балконних дверей на загальну суму 3468,00 грн., так як даної суми у мене не було, запропонували взяти безвідсоткову розрочку терміном на 4 місяці. Після цього протягом 5 хвилин прийшли працівники банку з принтером і роздрукували договір і заявляючи, що відсотків ніяких немає. Після підписання, коли подивилися уже ввечері (07.12.13), виявилося, що в частині 3.1. даного Договору відомості про Підприємство торгівлі замість СПД Васько П.Й. з яким укладено Договір№311/1 – написано ФОП Журавчак Оксана Олексіївна та її розрахунковий рахунок і сума кредиту становить 3483,00 грн., а також в частині 5, що містить інформацію про товар, що купується безпідставно надається і вказується інформація про специфікацію рахунку, якого не існує з ФОП Журавчак О.О…
09 грудня 2013 року я звернулася в Дельта Банк з проханням розібратися у шахрайстві та зареєструвала заяву №1754570 про зупинення дій даного Договору.
Я вимагаю відкликати перераховану суму 3483,00 грн.(Три тисячі чотириста вісімдесят три гривні 00 копійок) на ФОП Журавчак О.О.., так як дана сума була безпідставно та незаконно перерахована.
Договір на встановлення віконних дверей з ФОП Журавчак О.О. та рахунок на оплату даних послуг я не підписувала та не маю. Відповідно, працівнику банку Маркушевій Є.М. не були представлені вищезгадані документи для підписання кредитного Договору. Звідки з’явилось дане підприємство мені не відомо.
Вважаю, що Маркушева Є.М. порушила мої права визначені в Законі України «Про захист прав споживачів», скористалась своїми повноваженнями при підписанні трьохстороннього Договору за місцем мого проживання не маючи на це право та підстав.
Прошу повернути сплачені за товар кредитні кошти 3483,00 грн. в рахунок погашення моєї заборгованості за цим Договором за рахунок повернених коштів та звільнити мене від сплати процентів та інших передбачених Договором платежів з моменту надання кредиту до моменту повного погашення кредиту на підставі зареєстрованих від мого імені заяв.
14 января 2014, 10:27
Шановна lutika2008,
Ваше питання було вирішено.
Дякуємо за звернення.

10 января 2014, 18:42
Чекаю відповіді
14 января 2014, 14:51
Яким чином було вирішено моє питання. Як я дізнаюсь про Ваш результат?