Платіжна картка MasterCard

barni barni
5 июля 2013, 11:36
без оценки
Працівники банку і оператор гарячої лінії мене запевняли, що коли сума на рахунку у мене 0,0 usd то плата за обслуговування картки братися не буде. Я був здивованих коли на рахунку стало — 2,00 usd. Навіщо говорити не правду?
Та і в умовах нічого про це сказано не було.
Ответ банка
Дельта Банк
5 июля 2013, 11:45
Шановний barni,
згідно умов Тарифного пакету «Платіжна картка №1», плата за обслуговування поточного рахунку з використанням платіжної картки, сплачується щомісячно з витратного ліміту, з суми позитивного залишку власних коштів Клієнта, в останній робочий день місяця при наявності заборгованості по рахунку або залишку власних коштів на рахунку. У випадку, якщо залишок власних коштів на поточному рахунку з використанням платіжної картки менш ніж встановлена плата, плата встановлюється у розмірі залишку на даному поточному рахунку.
Для перевірки інформації, викладеної у Вашому повідомленні, прохання надати Ваші персональні дані (ІПН/№ договору/інш.) на електронну адресу Банку consultant@deltabank.com.ua. Дякуємо за звернення.

Комментарии (2)

+
0
barni
barni
5 июля 2013, 11:58
#
Мені просто доступно поясніть мінусовий баланс коштів на Платіжна картка MasterCard можливий?
+
0
DeltaBank
DeltaBank
6 июля 2013, 11:42
#
Шановний barni,
по Вашому запиту повідомляємо, що по карті може виникати від'ємний баланс (недозволений овердрафт), причини виникнення овердрафту регламентуються договором на відкриття карткового рахунку. Дякуємо за питання!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться