зарахування пенсії на пенсійну картку

para53 26 июня 2013, 10:08
Відкрив пенсійну картку в вашому банку. Першиий раз отримав зарахування пенсії і то з запізненням. Пенсійний фонд перераховує мені пенсію до 25 а на карточці я бачу зарахування тільки 26, хоча моя дружина яка має карточку в приватбанк і разом зі мною обслуговується в одному і тому ж відділенні пенсійного фонду получає зарахування пенсії на день раніше. Це така напевне політика банку хочаб на сутках економити.
Друге коли я відкривав картку про велечину добового ліміту мене ніхто непитав я узнав через інтернет-банкінг, сума мізерна тепер щоб їїпоміняти треба знов топати в банк писати заяву і вистояювати черги.
26 июня 2013, 16:46
Шановний para53,
зарахування коштів на Ваш рахунок відбувається на наступний робочий день після надходження суми в Банк. Відносно встановлення індивідуальних лімітів по карті, Клієнти, що мають Стандартний доступ до СДО "Інтирнет банк Дельта" мають можливість сористатись послугою «Запит до Банку» та дистанційно подати запит на зміну лімітів.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / зарахування пенсії на пенсійну картку