Кредит

Наталья Долгорукова Наталья Долгорукова
1 февраля 2013, 13:23
без оценки
Добрый день. Хочу поинтересоваться как вы проверяете платеже способность своих клиентов при выдаче кредита. Как может так получится что человек с зарплатой в 600-800гр взять в кредит наличные 5000гр. Я думала в БАНКАХ должна быть какая то служба безопасности. Конечно если Вы Банк а не шарашкина контора. Скажите может так получится что вы уже заранее готовитесь продать долг черным реэлторам? Я думаю это не квалифицировано как для Банка Украины.
Ответ банка
Дельта Банк
1 февраля 2013, 16:45
Уважаемая Наталья Долгорукова,
информация, изложенная в Вашем сообщении, не типична и не свойственна для Дельта Банка. Обращаем Ваше внимание, что кредитный лимит рассчитывается Банком на основании заявки заемщика и тех данных, которые им предоставляются, после тщательной проверки. Спасибо за вопрос.

Комментарии (1)

+
0
Natalkastep
Natalkastep
16 марта 2013, 22:38
#
Моя мама, взяла позику, яку погасила достроково і щей переплатила, усі квитанції про сплату ми зберігаємо
Та ось вже три роки, по одній помилці, яку допустили працівники банку, моїй мамі надзвонують щотижня вимагаючи щоб вона погасила богр.
Який борг, шановні???? вона переплатила, у нас усі квитанції на руках!!!
Це моя мама пояснює працівникам банку протягом трьох років, і копії платіжок пересилала і у відділенні де робила пересилку їй дали виписку що дійсно були перераховані ці гроші і також вона вислала цей документ на адресу що їй сказали по телефону, і на гарячу лінію передзвонювала… але то не банк — то ДУРДОМ!
Де тільки понабирали таких НЕКВАЛІФІКОВАНИХ працівників що не можуть прихід рознести правильно а потім звинувачують у несплаті клієнтів!!!
Повинна бути відповідальна особа за рознесення погашень кредиту?????
Чому працівники банку не займаються своєю роботою, перевіркою своїх помилок, замість видзвонювати, вимагати гроші які ніхто уже давно не винен, залякувати тюрмою, а тепер вже і влучинням майна на заборговану суму!!! ось тут вже перейшли усі межі!!!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться