Некомпетентних співробітників дельта банку

franklin0109 11 февраля 2019, 15:29
Ці *** взагалі страх втратили дзвонять і загрожують у відкриту, на початку літа за словами некомпетентних співробітників дельта Банку було сказано що продали мій кредит колекторам кредит Експрес. Дзвонили дельта банк і кредит експрес і вимагали постійно різну суму грошей ви спочатку визначитеся дельта банк ви продали чи ні а саме краще звертайтеся в суд за місцем проживання позичальника і відповідно до закону має право вирішувати цю проблему суд і виконавча служба. За чотири роки ви так і не змогли вирішити а термін позовної давності минув рік тому.

franklin0109
franklin0109
11 февраля 2019, 15:50
Сьогодні спілкувався некомпетентними співробітниками дельта банк через однієї години прийшло смс ВСТИГНУТЬ подати заявку на участь у акції до 15.02.19 оплатити 20000 грн і залишок буде анульований! 0800301026 (безкоштовно) номер належить кредит експрес. Шановні некомпетентних співробітників зверніться до психіатра платити на вітер не хто не буде тільки після рішення суду та виконавчої служби. Юристи дельта банк і колектори вивчайте Кримінальний кодекс за статтею 189.
StarFighter27
StarFighter27
14 февраля 2019, 13:55
Это очень «ответственные сотрудники» осуществляют свои звонки с целью предоставления рекомендаций и пояснений о необходимости своевременного выполнения обязательств перед Банком и не забывая упомянуть, что с должниками будет. Ребята, не хочу Вам кайф обламывать, но вот вам забытая история с 2012 года: https://www.ural.kp.ru/daily/25898.2/2856495/ Сотрудница банка — сварщику из Нижнего Тагила, задолжавшему 13 тысяч рублей: «Режь своих детей, жену и вешайся сам — завтра в твоей жизни начинается ад!»

Прочитайте как рассказик на ночь. А то для ваших сотрудников, оправдание «помутилось сознание, сказалась работа в банке», отмазкой в суде не послужит. Кроме того, я и мои знакомые разослали нашим контрагентам рекомендации не брать на работу работников Дельта и Михайловского, работавших после 2014-2018 гг. Так искать Вашим сотрудникам работу придется долго.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Некомпетентних співробітників дельта банку