довідка про рух коштів на кредитному рахунку

dasha123789 23 января 2019, 17:06
звернулась у відділення банку для уточнення залишку, погашення богру. Для того щоб продивитись вісі нарахування — основний борг, проценти, штрафи, відшкодування банком крадіжки та проценти з цієї суми. У відділенні мені сказали, що таку довідку я можу замовити сплативши 120 гривень, бо це офіційний тариф МІНФІНУ і довідка буде готова дл 10 робочих днів. На наступний день мені затефонували і повідомили, що довідка готова. Отримавши довідку, я отримала «фількіну грамоту». У довідці немає залишку по рахуну за кожний розрахунковий період, там деє поповнення рахунку суми вказують як мінусові. Звернулась в інший банк для консультації і мені повідомили, що таку довідку отримують безоплатно. Опублікуйте зразок довідки на сайті і інформацію яку клієнти мають право отримати безкоштовно. Чекаю на відповідь, хочу бачити ваш варіант правильної довідки!!!
Полезный комментарий
DeltaBank 23 января 2019, 17:27
Dasha123789, доброго вечора,
повний перелік документів, які надаються Банком, разом із вартістю розміщено на офіційному сайті: http://deltabank.com.ua/personal/tarifi_pko/
Зразки документів у соціальних мережих не надаються. Якщо у Вас залишилися питання після перегляду виписки за рахунком, у Вас є можливість подати до Банку офіційний письмвий запит.

DeltaBank
DeltaBank
23 января 2019, 17:27
Полезный комментарий
Dasha123789, доброго вечора,
28 января 2019, 23:03
Сайт https://minfin.com.ua не є соціальна мережа. Тому ви помилилися.
28 января 2019, 23:05
Сайт банку у стадії припинення також не є соціальною мережею. Знову ваша помилка.
Сергей Андрущак
Сергей Андрущак
23 января 2019, 17:29
Немає ніякого «тарифу МінФіну». І до чого тут МінФін до банківської сфери?

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / довідка про рух коштів на кредитному рахунку