Використання даних без відома особи

Sophia Shul 6 октября 2018, 12:50
Я не є і не була клієнтом Дельта банку. До мене віднедавна почали телефонувати невідомі особи з погрозами. Ніяк не представляються, говорити з ними неможливо, бо одразу перебивають. Тільки вчора вони нарешті назвали Дельта банк, тому й звертаюся. Невідома мені особа стверджує, що я була чи то поручителем, чи то гарантом (кожного разу різне) іншої особи, яка мені незнайома. Тобто: безпосередньо осіб з таким ім'ям я знаю багато, але жодної, хто би мав таке прізвище та по-батькові. Куди мені звернутися, щоб переконатися, що це просто аферисти, а якщо це дійсно хтось надав банку мої контактні дані, то хочу отримати інформацію (прізвище, ім'я, по батькові, рік народження та де проживає, контакти для зв'язку) про особу, яка це зробила, дату операції та відомості про працівника банку (прізвище, ім'я, по батькові, рік народження та період роботи в банку), який оформляв цю угоду, оскільки в цьому випадку буду звертатися в поліцію та суд з огляду на можливе викрадення моїх даних та використання їх без мого відома та згоди.

6 октября 2018, 12:55
В полицию.
И не общайтесь с ними, в этом нет никакого смысла.
6 октября 2018, 18:24
«В полицию» — и толку? :) В ЧС и забудьте.
6 октября 2018, 19:22
Это в их компетентности.
DeltaBank
DeltaBank
8 октября 2018, 9:41
Sophia Shul, доброе утро,
в описанной ситуации рекомендуем подать соответствующее заявление на электронный адрес Банка: consultant@deltabank.com.ua или info@deltabank.com.ua.
StarFighter27
StarFighter27
8 октября 2018, 20:05
А сколько Вы ответили на такие соответствующие заявления?
Toxa David
Toxa David
9 октября 2018, 14:40
София а помните я вам в детском саду давал три конфетки подержать, а вы их сьели. Так вот проценты по кредиту набежали и вы мне должны уже шесть тонн конфет (по средней цене 10гр/кг это 60тыс.гр.). Не помните? Ну так и отвечайте не помню, не знаю, не подписывала, не состояла и не привлекалась. А еще вспоминайте слова из трех букв (тоже в детсадике первый раз услышали) куда звонилок послать: в суд, в сад, в лес, на… :-) И не заморачивайтесь ведь вы теперь взрослая.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Використання даних без відома особи