банк продал кредит ФК Кредит

×

Введите ваш e-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!



Вернуться на сайт
×

Получайте по e-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!



Вернуться на сайт
Подписаться
не засчитана Модерация сайта не подтвердила отзыв
smarton13 17 апреля 2018, 12:19
Отделение по адресу: Луцк, улица Винниченка, 24
пришла СМС — ваш долг продан и следом новые реквизиты на оплату. Ни флага ни родины — ху из ФК Кредит???? должны ли присылать мне договор о продаже кредита???

Комментарии - 9

+
+23
sanch ☺
sanch ☺
17 апреля 2018, 13:43
#
Вас должны надлежащим образом уведомить и предоставить доказательства. На такие смс, звонки, письма без уведомления и описи — забейте.
+
0
DeltaBank
DeltaBank
17 апреля 2018, 14:22
#
Smarton13, добрый день,
для консультации по Вашему Договору кредитования рекомендуем перезвонить в Контакт-Центр Банка по номеру 044 428 95 95 (в будни с 09:00 до 18:00). Вас соединят с сотрудником соответствующего подразделения, который ответит на все Ваши вопросы.
+
+36
Toxa David
Toxa David
17 апреля 2018, 15:10
#
Для відступлення права вимоги не потрібна згода боржника, про що сказано у ч. 1 ст. 516 ЦКУ. Однак, відповідно до вимог законодавства боржник повинен бути письмово повідомлений про заміну кредитора у зобов'язанні. Відповідно до ч. 2 ст. 516 ЦКУ «якщо боржник не був письмово повідомлений про заміну кредитора у зобов'язанні, новий кредитор несе ризик настання негативних для нього наслідків. У цьому разі виконання боржником свого обов'язку первісному кредиторові є належним виконанням».

+
0
smarton13
smarton13
17 апреля 2018, 18:16
#
Undefined
+
+12
smarton13
smarton13
17 апреля 2018, 18:17
#
А вы тут уже при чем? вы же продали мой кредит?
+
0
Toxa David
Toxa David
17 апреля 2018, 15:10
#
«Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 512 Цивільного кодексу України (далі — ЦКУ) кредитор у зобов'язанні може бути замінений іншою особою на підставі угоди про відступлення права вимоги. При цьому, згідно ст. 513 ЦКУ, правочин щодо заміни кредитора у зобов'язанні вчиняється у такій самій формі, що і правочин, на підставі якого виникло зобов'язання, право вимоги за яким передається новому кредиторові.

+
0
Toxa David
Toxa David
17 апреля 2018, 15:14
#
Таким чином, можна прийти до висновку, що чинне законодавство України передбачає можливість поступки права вимоги за кредитним договором іншій фінансовій установі незалежно від наявності згоди боржника. Однак, обов'язковим є письмове інформування боржника про заміну кредитора в зобов'язанні. У разі відсутності такого письмового інформування ми можемо порекомендувати позичальнику звернутися письмово до нового кредитора з вимогою надати відповідні документи, що підтверджують наявність у нього права вимоги (копія договору поступки права вимоги), і лише після отримання підтвердних документів здійснювати платіж за кредитом. Учите матчасть Однако учитывая сроки исковой давности может и разыскивать нового кредитора не имеет смысла.
+
+21
smarton13
smarton13
17 апреля 2018, 18:53
#
Не знаю — кто такой новый кредитор??? ни его реквизитов, ни адреса — короче ни флага ни родины… почему я должен их искать по интернетам, по телефонным номерам…но реквизиты куда платить — уже быстренько скинули. СМС — это не увеедомление — только в письменном виде и печать и подпись всех заинтересованных сторон.
+
0
Toxa David
Toxa David
18 апреля 2018, 14:24
#
«Згідно ст. 513 ЦКУ, правочин щодо заміни кредитора у зобов'язанні вчиняється у такій самій формі, що і правочин, на підставі якого виникло зобов'язання», «обов'язковим є письмове інформування боржника про заміну кредитора в зобов'язанні». Учитывая сроки исковой давности может и разыскивать нового кредитора не имеет смысла. О чем и пишу со ссылками на ЦКУ.
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться