Колектори

0976622658 20 июня 2017, 12:47
сьогодні позвонили з номера0675771191і сказали, що ми не явились на суд, що суд пройшов без нас.Нам сказали, що негайно заплатити решту кредиту, а то будуть великі проблеми.В мене договір закінчився в 2014році, ніхто не перероблював його, але там сказано що буде пролонгація, якщо ніхто нічого не повідомив.Кредит погашаю правда не таку суму яку потрібно, але мені звонят та називають ту суму, яка була три роки назад(квітанція з банку є).То нахалери його плати, може вдійсності дочикатися суда або приїзиду колекторів, які теж їдуть вже 3 роки
20 июня 2017, 13:48
0976622658, доброго дня,
повідомляємо, що початок процедури ліквідації Банку не є підставою для невиконання клієнтами обов'язків перед Банком, отже — Ваші зобов'язання за Договором є чинними, і, відповідно до ст.526 Цивільного кодексу України, повинні бути виконані належним чином.

sanch ☺
sanch ☺
20 июня 2017, 13:28
Вы не знаете кто Вам звонит и не обязаны с ними общаться. Следующий раз позвонят — не стесняйтесь и заявите, что они *** (в интернете вычитали) и пока они не докажут обратного разговаривать с ними не будете.
Michael008
Michael008
22 июня 2017, 21:21
Це все вигадки колишнього дельта банку! Нехай передають до суду і сбу і фіскальну службу це маячня так як колекторська контора граніт і феміда навіть в Україні немає.
kkkppp
kkkppp
23 июня 2017, 1:04
И мне так звонят… я давно перестала платить их кредит, долг всеравно по их подсчетам не гасится…
aragorn2012
aragorn2012
23 июня 2017, 12:07
Ага по ушам поездили, их главная работа)